Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.14920
  • Giriş : 12.09.2008 / 11:23:00

Futbolda, Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig ve TFF 2. Lig 5. Grup'ta 3. hafta, TFF 3. Lig'de de gruplarda 2. hafta maçları yapılacak. Program şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

13 Eylül Cumartesi:

21.45 Galatasaray-Antalyaspor (Ali Sami Yen)

19.00 Hacettepe-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Konyaspor-Denizlispor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

20.00 Kayserispor-Kocaelispor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14 Eylül Pazar:

20.00 Gençlerbirliği-Eskişehirspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Gaziantepspor-Ankaragücü (Kamil Ocak)

19.15 Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)

20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Ankaraspor (Atatürk Olimpiyat)

21.45 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

-BANK ASYA 1. LİG-

13 Eylül Cumartesi:

20.00 Kasımpaşa-Kartalspor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyesipor-Kayseri Erciyesspor (Kamil Ocak)

20.00 Samsunspor-Giresunspor (Samsun 19 Mayıs)

20.00 Sakaryaspor-Adanaspor (Sakarya Atatürk)

14 Eylül Pazar:

20.00 Malatyaspor-Manisaspor (Malatya İnönü)

20.00 Diyarbakırspor-Boluspor (Diyarbakır Atatürk)

20.00 Çaykur Rizespor-Orduspor (Rize Atatürk)

20.00 Kardemir Karabükspor-Güngören Belediyespor (Necmettin Şeyhoğlu)

15 Eylül Pazartesi:

20.00 Altay-Karşıyaka (İzmir Atatürk)

-TFF 2. LİG-

5. Grup

--------

13 Eylül Cumartesi::

20.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Belediye Vanspor (Diyarbakır Atatürk)

14 Eylül Pazar:

16.00 Adıyamanspor-Malatya Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

16.00 Mardinspor-İskenderun Demir Çelikspor (Mardin 21 Kasım)

16.00 Şanlıurfa Belediyespor-Şanlıurfaspor (Şanlıurfa 11 Nisan)

20.00 Elazığspor-GASKİ Spor (Elazığ Atatürk-Seyircisiz)

-TFF 3. LİG-

1. Grup

-------

13 Eylül Cumartesi:

16.00 Yıldırım Bosnaspor-Yalovaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16.00 Anadolu Üsküdar 1908-Fatih Karagümrük (Maltepe)

14 Eylül Pazar:

16.00 Gölcükspor-Orhangazi Gençlerbirliği (İhsaniye)

16.00 Tepecik Belediyespor-OYAK Renault (Tepecik)

16.00 Lüleburgazspor-Küçükköyspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

2. Grup

-------

14 Eylül Pazar:

16.00 Bandırmaspor-Göztepe (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Nazilli Belediyespor-Torbalıspor (Nazilli İlçe)

16.00 Ispartaspor-Aydınspor (Isparta Atatürk)

16.00 Mustafakemalpaşaspor-Balıkesirspor (Mustafakemalpaşa)

16.00 İzmirspor-Menemen Belediyespor (Buca İlçe)

3. Grup

-------

14 Eylül Pazar:

16.00 Keçiörengücü-Aksarayspor (Keçiören Aktepe)

16.00 İnegölspor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (İnegöl İlçe)

16.00 Organgazispor-Uşakspor (Orhangazi İlçe)

4.Grup

------

13 Eylül Cumartesi:

16.00 Araklıspor-Gümüşhanespor (Araklı İlçe)

14 Eylül Pazar:

16.00 Demirçelik Divriğispor-Bulancakspor (Divhan Atatürk)

16.00 Ünyespor-Sürmenespor (Ünye İlçe)

5.Grup

------

14 Eylül Pazar:

16.00 Kahramanmaraşspor-Ceyhanspor (Hanefi Mahçiçek)

16.00 Batman Petrolspor-Belediye Bingölspor (Batman 16 Mayıs)

16.00 Bağlar Vuralspor-Siirtspor (Vali Ahmet Cemil Serhatlı)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*