Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.14920
  • Giriş : 26.12.2008 / 11:09:00

Futbolda Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'de devre arası tatili yaşanırken, TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda 22. hafta, 5. Grup'ta 18. hafta, TFF 3. Lig gruplarında ise 18. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:



Futbolda Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'de devre arası tatili yaşanırken, TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda 22. hafta, 5. Grup'ta 18. hafta, TFF 3. Lig gruplarında ise 18. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

-TFF 2. LİG-

1. Grup

28 Aralık Pazar:

13.30 Gaziosmanpaşaspor-Bozüyükspor (Gaziosmanpaşa)

13.30 Sarıyer-Beylerbeyi (Çayırbaşı)

13.30 Körfez Belediyespor-Dardanelspor (Alparslan Türkeş)

13.30 BUGSAŞ Spor-Gebzespor (OSTİM)

13.30 Pendikspor-Eyüpspor (Pendik)

2. Grup

28 Aralık Pazar:

13.30 Adana Demirspor-Afyonkarahisarspor (Adana 5 Ocak)

13.30 Altınordu-Alanyaspor (Buca İlçe)

13.30 Fethiyespor-Turgutluspor (Fethiye İlçe)

13.30 Akhisar Belediyespor-Marmaris Belediyespor (Akhisar İlçe)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Bucaspor (Burhanettin Kocamaz)

3. Grup

28 Aralık Pazar:

13.30 İstanbulspor-Beykoz 1908 (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Alibeyköyspor-Mersin İdmanyurdu (Alibeyköy)

13.30 Kırıkkalespor-Etimesgut Şekerspor (Fikret Karabudak)

13.30 Türk Telekomspor-Konya Şekerspor (Türk Telekom)

13.30 Kırşehirspor-Zeytinburnuspor (Kırşehir Ahi)

4. Grup

28 Aralık Pazar:

13.30 Pazarspor-Çorumspor (Pazar İlçe)

13.30 Trabzon Karadenizspor-Yimpaş Yozgatspor (Yavuz Selim)

13.30 Arsinspor-Karsspor (Arsin İlçe)

13.30 Erzurumspor-Ofspor (Erzurum Cemal Gürsel)

13.30 Çankırı Belediyespor-Akçaabat Sebatspor (Çankırı Atatürk)

5. Grup

28 Aralık Pazar:

13.30 İskenderun Demirçelikspor-Şanlıurfaspor (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Şanlıurfa 11 Nisan)

13.30 Elazığspor-Adıyamanspor (Elazığ Atatürk)

13.30 Mardinspor-Belediye Vanspor (Siirt Atatürk-Cezalı)

13.30 GASKİ Spor-Malatya Belediyespor (GASKİ Spor Tesisleri)

-TFF 3. LİG-

1. Grup

28 Aralık Pazar:

13.30 Tepecik Belediyespor-Gölcükspor (Tepecik)

13.30 Fatih Karagümrük-Küçükköyspor (Vefa)

13.30 Yalovaspor-Lüleburgazspor (Yalova Atatürk-Seyircisiz)

2. Grup

28 Aralık Pazar:

13.30 Nazilli Belediyespor-İzmirspor (Nazilli İlçe)

13.30 Menemen Belediyespor-Bandırmaspor (Menemen İlçe)

13.30 Balıkesirspor-Aydınspor (Balıkesir Atatürk)

13.30 Göztepe-Ispartaspor (Alsancak)

3. Grup

28 Aralık Pazar:

13.30 Pursaklarspor-Keçiörengücü (Cebeci İnönü)

13.30 Keçiören Belediyespor-Uşakspor (Bağlum Belediye)

13.30 Aksarayspor-Orhangazispor (Aksaray Atatürk)

13.30 Tavşanlı TKİ Linyitspor-Bursa Nilüferspor (Tavşanlı İlçe)

13.30 İnegölspor-Düzcespor (İnegöl İlçe)

4. Grup

28 Aralık Pazar:

13.30 Kastamonuspor-Araklıspor (Kastamonu Gazi-Seyircisiz)

13.30 Sürmenespor-Bafra Belediyespor (Sürmene İlçe)

13.30 Gümüşhanespor-Ankara Demirspor (Yenişehir)

5. Grup

28 Aralık Pazar:

13.30 Bağlar Vuralspor-Kahramanmaraşspor (Seyrantepe 1 Nolu Saha)

13.30 Batman Belediyespor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Belediye Bingölspor-Hatayspor (Bingöl Şehir)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*