Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.11505
  • Giriş : 27.03.2009 / 11:39:00

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


-BANK ASYA 1. LİG-

Bugün:

20.00 Karşıyaka-Giresunspor (İzmir Atatürk)

Yarın:

13.00 Manisaspor-Kayseri Erciyesspor (Manisa 19 Mayıs)

13.30 Çaykur Rizespor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Rize Atatürk)

13.30 Orduspor-Adanaspor (Ordu 19 Eylül)

13.30 Boluspor-Sakaryaspor (Bolu Atatürk)

13.30 Güngören Belediyespor-Kartalspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Kardemir Karabükspor-Samsunspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Altay-Diyarbakırspor (İzmir Alsancak)

30 Mart Pazartesi:

14.30 Malatyaspor-Kasımpaşa (Malatya İnönü)


-TFF 2. LİG-


Yükselme Grubu

--------------

Bugün:

15.00 Bucaspor-Belediye Vanspor (Yeni Buca)

Yarın:

13.30 Beykoz 1908-Eyüpspor (Beykoz)

13.30 Körfez Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Alparslan Türkeş)

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Çorumspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)


1. Klasman Grubu

----------------

Yarın:

13.30 Dardanelspor-Sarıyer (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Pendikspor-Bozüyükspor (Pendik)

13.30 Gaziosmanpaşa-BUGSAŞ Spor (Gaziosmanpaşa)

13.30 Gebzespor-Darıca Gençlerbirliği (Gebze İlçe)


2. Klasman Grubu

----------------

Yarın:

13.30 Afyonkarahisarspor-Altınordu (Afyon Atatürk)

13.30 Alanyaspor-Denizli Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik)

13.30 Akhisar Belediye Gençlikspor-Adana Demirspor (Akhisar Belediye)

13.30 Marmaris Belediye Gençlikspor-Fethiyespor (Marmaris İlçe)


3. Klasman Grubu

----------------

Yarın:

13.30 Türk Telekom-Zeytinburnuspor (Türk Telekom)

13.30 Konya Şekerspor-Kırıkkalespor (Recep Konuk Tesisleri)

13.30 İstanbulspor-Kırşehirspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Etimesgut Şekerspor-Alibeyköyspor (Ankara OSTİM)


4. Klasman Grubu

----------------

Bugün:

13.30 Karsspor-Çankırı Belediyespor (Kars Şehir)

Yarın:

13.30 Yimpaş Yozgatspor-Akçaabat Sebatspor (Yozgat Bozok)

13.30 Erzurumspor-Arsinspor (Erzurum Cemal Gürsel)

13.30 Trabzon Karadenizspor-Pazarspor (Yavuz Selim)


5. Klasman Grubu

----------------

Yarın:

13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Malatya Belediyespor (Şanlıurfa 11 Nisan)

13.30 GASKİ Spor-Şanlıurfaspor (GASKİ Spor Tesisleri)

13.30 İskenderun Demir Çelikspor-Adıyamanspor (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Mardinspor-Elazığspor (Mardin 21 Kasım)


-TFF 3. LİG-


1. Klasman Grubu

----------------

Yarın:

13.30 OYAK Renault-Küçükköyspor (OYAK Renault)

13.30 Yalovaspor-Fatih Karagümrük (Yalova Atatürk)


2. Klasman Grubu

----------------

Yarın:

13.30 Mustafakemalpaşaspor-Balıkesirspor (Mustafakemalpaşa İlçe)

13.30 Torbalıspor-Aydınspor (Torbalı 7 Eylül)

13.30 Menemen Belediyespor-Ispartaspor (Menemen Şehir)

3. Klasman Grubu

----------------

Yarın:

13.30 İnegölspor-Keçiörengücü (İnegöl İlçe)

13.30 Düzcespor-Orhangazispor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Keçiören Belediyespor-Aksarayspor (Bağlum Belediye)

4. Klasman Grubu

----------------

Bugün:

13.30 Araklıspor-Kastamonuspor (Yavuz Selim)

Yarın:

13.30 Erzincanspor-Sürmenespor (Erzincan 13 Şubat)

13.30 Bulancakspor-Divriğispor (Bulancak İlçe)

13.30 Gümüşhanespor-Ünyespor (Gümüşhane Yenişehir)


5. Klasman Grubu

----------------

Bugün:

13.30 Bağlar Vuralspor-Siirtspor (Seyrantepe 1 Nolu Saha)

Yarın:

13.30 Ceyhanspor-Belediye Bingölspor (Ceyhan İlçe)

13.30 Kilis Belediyespor-Batman Petrolspor (Kilis Şehir)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*