Futbolda haftanın programı!

Futbolda haftanın programı!.13112
  • Giriş : 03.04.2009 / 14:28:00
  • Güncelleme : 03.04.2009 / 14:35:14

Profesyonel futbol liglerinde haftanın programı şöyle...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbolda Turkcell Süper Lig'e 26. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 29, TFF 2. Lig Yükselme Grubu ile 1, 2, 3 ve 4. Klasman Gruplarında 12, TFF 2. Lig 5. Klasman Grubu'nda 8, TFF 3. Lig Klasman Gruplarında ise 7. hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel Futbol
liglerinde haftanın programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Yarın:

13.30 Konyaspor-Hacettepe (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
13.30 Ankaraspor-Bursaspor (Yenikent ASAŞ)
16.15 Denizlispor-Sivasspor (Denizli Atatürk)
20.00 Beşiktaş-Kayserispor (BJK İnönü)

5 Nisan Pazar:

13.30 Ankaragücü-Kocaelispor (Ankara 19 Mayıs)
13.30 Antalyaspor-Gençlerbirliği (Antalya Atatürk)
15.15 Trabzonspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
6 Nisan Pazartesi:
20.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

14.00 Kasımpaşa-Kardemir Karabükspor (Recep Tayyip Erdoğan)
14.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Malatyaspor (GASKİ Spor Tesisleri)

5 Nisan Pazar:

14.00 Kartalspor-Manisaspor (Kartal İlçe)
14.30 Kayseri Erciyesspor-Orduspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
14.30 Giresunspor-Güngören Belediyespor (Giresun Atatürk)
14.30 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak)
14.30 Sakaryaspor-Çaykur Rizespor (Sakarya Atatürk)
14.30 Samsunspor-Altay (Samsun 19 Mayıs)

6 Nisan Pazartesi:

20.00 Diyarbakırspor-Karşıyaka (Diyarbakır Atatürk)

-TFF 2. LİG-

Yükselme Grubu

--------------
5 Nisan Pazar:

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Beykoz 1908 (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
14.30 Eyüpspor-Bucaspor (Eyüp)
14.30 Belediye Vanspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor (Van
Atatürk)
14.30 Çorumspor-Körfez Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
14.30 Tokatspor-Mersin İdmanyurdu (Tokat Gaziosmanpaşa)

1. Klasman Grubu
----------------
5 Nisan Pazar:
14.30 Beylerbeyi-Dardanelspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
14.30 Sarıyer-Gebzespor (Çayırbaşı)
14.30 Darıca Gençlerbirliği-Gaziosmanpaşaspor (Darıca İlçe)
14.30 BUGSAŞ Spor-Pendikspor (Ankara OSTİM)

2. Klasman Grubu
----------------

Yarın:
14.30 Adana Demirspor-Alanyaspor (Adana 5 Ocak)
5 Nisan Pazar:
14.30 Turgutluspor-Afyonkarahisarspor (Turgutlu 7 Eylül)
14.30 Altınordu-Marmaris Belediye Gençlikspor (Buca İlçe)
14.30 Fethiyespor-Akhisar Belediye Gençlikspor (Fethiye İlçe)

3. Klasman Grubu
----------------

5 Nisan Pazar:
14.30 İstanbul Maltepespor-Türk Telekomspor (Maltepe Hasan Polat)
14.30 Zeytinburnuspor-Etimesgut Şekerspor (Zeytinburnu)
14.30 Alibeyköyspor-İstanbulspor (Alibeyköy)
14.30 Kırşehirspor-Konya Şekerspor (Kırşehir Ahi)

4. Klasman Grubu
----------------

Yarın:
14.30 Akçaabat Sebatspor-Karsspor (Fatih İlçe)
5 Nisan Pazar:
14.30 Çankırı Belediyespor-Trabzon Karadenizspor (Çankırı Atatürk)
14.30 Pazarspor-Erzurumspor (Pazar İlçe)
14.30 Ofspor-Yimpaş Yozgatspor (Of İlçe)

5. Klasman Grubu
----------------
5 Nisan Pazar:
14.30 Elazığspor-Malatya Belediyespor (Elazığ Atatürk)
14.30 Şanlıurfa Belediyespor-Adıyamanspor (Şanlıurfa 11 Nisan)
14.30 İskenderun Demir Çelikspor-Şanlıurfaspor (İskenderun 5 Temmuz)
14.30 Mardinspor-GASKİ Spor (Mardin 21 Kasım)

-TFF 3. LİG-

1. Klasman Grubu
----------------

5 Nisan Pazar:
14.30 Gölcükspor-Orhangazi Gençlerbirliği (İhsaniye)
14.30 Yıldırım Bosnaspor-OYAK Renault (Bayrampaşa Çetin Emeç)
14.30 Fatih Karagümrük-Anadolu Üsküdar 1908 (Vefa)

2. Klasman Grubu
----------------
5 Nisan Pazar:
14.30 Balıkesirspor-Torbalıspor (Balıkesir Atatürk)
14.30 Ispartaspor-Bandırmaspor (Isparta Atatürk)
14.30 Nazilli Belediyespor-Mustafakemalpaşaspor (Nazilli İlçe)

3. Klasman Grubu
----------------

5 Nisan Pazar:
14.30 Bursa Nilüferspor-Düzcespor (Demirtaş Belediye Sentetik Çim Saha)
14.30 Aksarayspor-İnegölspor (Aksaray Atatürk)

4. Klasman Grubu
----------------
Yarın:

14.30 Sürmenespor-Bulancakspor (İsmet Gürbüz Civelek)
5 Nisan Pazar:
14.30 Ünyespor-Araklıspor (Ünye İlçe)
14.30 Divriğispor-Gümüşhanespor (Divriği Divhan)
14.30 Kastamonuspor-Erzincanspor (Kastamonu Gazi)

5. Klasman Grubu
----------------
5 Nisan Pazar:
14.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Ceyhanspor (Seyrantepe 1 Nolu Saha)
14.30 Batman Petrolspor-Bağlar Vuralspor (Batman 16 Mayıs)
14.30 Belediye Bingölspor-Kilis Belediyespor (Bingöl Şehir)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*