Futbolda haftanın programı!

Futbolda haftanın programı!.13112
  • Giriş : 17.04.2009 / 13:15:00

Profesyonel futbol liglerinde haftanın programı şöyle...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbolda Turkcell Süper Lig'e 28. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 31., TFF 2. Lig Yükselme Grubu ile 1, 2, 3 ve 4. Klasman Gruplarında 14., 5. Klasman Grubu'nda 10., TFF 3. Lig Klasman Gruplarında ise 9. hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel Futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

Turkcell Süper Lig

Bugün:

20.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker)

Yarın:

16.15 Konyaspor-Sivasspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

20.00 Ankaraspor-Fenerbahçe (Yenikent ASAŞ)

19 Nisan Pazar:

14.00 Denizlispor-Kocaelispor (Denizli Atatürk)

14.00 Antalyaspor-Kayserispor (Antalya Atatürk)

14.00 Gaziantepspor-Hacettepe (Kamil Ocak)

14.00 Ankaragücü-Eskişehirspor (Ankara 19 Mayıs)

16.15 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Atatürk Olimpiyat)

20.00 Beşiktaş-Bursaspor (BJK İnönü)

Bank Asya 1. Lig

Bugün:

18.00 Kayseri Erciyesspor-Çaykur Rizespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

Yarın:

14.00 Adanaspor-Malatyaspor (Adana 5 Ocak)

14.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Altay (GASKİ Spor Tesisleri)

19 Nisan Pazar:

14.00 Giresunspor-Orduspor (Giresun Atatürk)

14.00 Diyarbakırspor-Güngören Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)

14.00 Sakaryaspor-Kardemir Karabükspor (Sakarya Atatürk)

14.00 Kasımpaşa-Samsunspor (Recep Tayyip Erdoğan)

14.00 Kartalspor-Boluspor (Kartal İlçe)

20 Nisan Pazartesi:

20.00 Karşıyaka-Manisaspor (İzmir Atatürk)

TFF 2. LİG

Yükselme Grubu

19 Nisan Pazar:

13.00 Belediye Vanspor-Mersin İdmanyurdu (Van Atatürk)

14.30 Tokatspor-Çorumspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

14.30 Beykoz 1908-Bucaspor (Beykoz)

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Burhanettin Kocamaz)

14.30 Eyüpspor-Körfez Belediyespor (Eyüp)

1. Klasman Grubu

19 Nisan Pazar:

14.30 Dardanelspor-Gebzespor (Çanakkale 18 Mart)

14.30 Beylerbeyi-Gaziosmanpaşaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

14.30 Sarıyer-Pendikspor (Çayırbaşı)

14.30 Darıca Gençlerbirliği-Bozüyükspor (Darıca İlçe)


2. Klasman Grubu:

19 Nisan Pazar:

14.30 Afyonkarahisarspor-Marmaris Belediye Gençlikspor (Afyon Atatürk)

14.30 Turgutluspor-Akhisar Belediye Gençlikspor (Turgutlu 7 Eylül)

14.30 Altınordu-Alanyaspor (Buca İlçe)

14.30 Fethiyespor-Denizli Belediyespor (Fethiye İlçe)


3. Klasman Grubu:

19 Nisan Pazar:

14.30 Türk Telekomspor-Etimesgut Şekerspor (Türk Telekom)

14.30 İstanbul Maltepespor-İstanbulspor (Maltepe Hasan Polat)

14.30 Zeytinburnuspor-Konya Şekerspor (Zeytinburnu)

14.30 Alibeyköyspor-Kırıkkalespor (Alibeyköy)


4. Klasman Grubu:

19 Nisan Pazar:

14.30 Yimpaş Yozgatspor-Karsspor (Yozgat Bozok)

14.30 Ofspor-Trabzon Karadenizspor (Of İlçe)

14.30 Akçaabat Sebatspor-Erzurumspor (Akçaabat Fatih)

14.30 Çankırı Belediyespor-Arsinspor (Çankırı Atatürk)


5. Klasman Grubu:

19 Nisan Pazar:

14.30 Malatya Belediyespor-Adıyamanspor (Malatya İnönü)

14.30 Elazığspor-Şanlıurfaspor (Elazığ Atatürk)

14.30 Şanlıurfa Belediyespor-GASKİ Spor (Şanlıurfa 11 Nisan)

14.30 Mardinspor-İskenderun Demir Çelikspor (Mardin 21 Kasım)


TFF 3. LİG

1. Klasman Grubu:

Bugün:

14.30 Anadolu Üsküdar 1908-Yıldırım Bosnaspor (Beylerbeyi 75 Yıl)

19 Nisan Pazar:

14.30 Yalovaspor-Orhangazi Gençlerbirliği (Yalova Atatürk)

14.30 OYAK Renault-Gölcükspor (OYAK Renault)


2. Klasman Grubu:

19 Nisan Pazar:

14.30 Mustafakemalpaşaspor-Ispartaspor (Mustafakemalpaşa İlçe)

14.30 Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Menemen İlçe)

14.30 Torbalıspor-Bandırmaspor (Torbalı 7 Eylül)


3. Klasman Grubu:

19 Nisan Pazar:

14.30 Keçiören Belediyespor-Keçiörengücü (Bağlum Belediye)

14.30 Düzcespor-İnegölspor (Düzce 18 Temmuz)


4. Klasman Grubu:

Yarın:

14.30 Bulancakspor-Kastamonuspor (Bulancak İlçe)

19 Nisan Pazar:

14.30 Araklıspor-Sürmenespor (Yavuz Selim)

14.30 Ünyespor-Divriğispor (Ünye İlçe)


5. Klasman Grubu:

19 Nisan Pazar:

14.30 Bağlar Vuralspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Seyrantepe 1 Nolu Saha)

14.30 Kilis Belediyespor-Batman Belediyespor (Kilis Şehir)

14.30 Batman Petrolspor-Belediye Bingölspor (Batman 16 Mayıs) 14.30 Ceyhanspor-Siirtspor (Ceyhan İlçe)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*