Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.13112
  • Giriş : 24.04.2009 / 16:47:00

TFF'den yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbolda Turkcell Süper Lig'e 29. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 32, TFF 2. Lig Yükselme Grubu ile 1, 2, 3 ve 4. klasman gruplarında 15, TFF 2. Lig 5. Klasman Grubu'nda 11, TFF 3. Lig klasman gruplarında ise 10. hafta maçları yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:
-TURKCELL SÜPER LİG-

Yarın:
14.00 Hacettepe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
16.15 Sivasspor-Trabzonspor (Sivas 4 Eylül)
20.00 Fenerbahçe-Ankaragücü (FB Şükrü Saracoğlu)
26 Nisan Pazar:
14.00 Gençlerbirliği-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Kayserispor-Konyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
14.00 Kocaelispor-Antalyaspor (İzmit İsmetpaşa)
14.00 Bursaspor-Denizlispor (Bursa Atatürk)
16.15 Eskişehirspor-Beşiktaş (Eskişehir Atatürk)
20.00 Galatasaray-Ankaraspor (Ali Sami Yen-Seyircisiz)

-BANK ASYA 1. LİG

Yarın:
15.30 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
18.00 Kardemir Karabükspor-Adanaspor (Necmettin Şeyhoğlu)
26 Nisan Pazar:
15.30 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)
15.30 Orduspor-Karşıyaka (Ordu 19 Eylül)
15.30 Çaykur Rizespor-Kartalspor (Rize Atatürk)
15.30 Malatyaspor-Kayseri Erciyesspor (Malatya İnönü)
15.30 Altay-Sakaryaspor (İzmir Alsancak)
15.30 Güngören Belediyespor-Manisaspor (Mimar Yahya Baş)
18.00 Diyarbakırspor-Kasımpaşa (Diyarbakır Atatürk)

-TFF 2. LİG-

Yükselme Grubu
--------------
Yarın:
15.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Beykoz 1908 (Seyrantepe
DİSKİ Spor Tesisleri)
26 Nisan Pazar:
15.30 Bucaspor-Tokatspor (Yeni Buca)
15.30 Çorumspor-Belediye Vanspor (Turhan Kılıççıoğlu)
15.30 Mersin İdmanyurdu-Eyüpspor (Tevfik Sırrı Gür)
15.30 Körfez Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (İzmit Alparslan Türkeş)

1. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:
15.30 Bozüyükspor-Sarıyer (Bozüyük İlçe)
15.30 Pendikspor-Beylerbeyi (Pendik)
15.30 Gaziosmanpaşaspor-Dardanelspor (Gaziosmanpaşa)
15.30 BUGSAŞ Spor-Darıca Gençlerbirliği (OSTİM)

2. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:
15.30 Denizli Belediyespor-Altınordu (Doğan Seyfi Atlı)
15.30 Alanyaspor-Turgutluspor (Alanya Milli Egemenlik)
15.30 Akhisar Belediye Gençlikspor-Afyonkarahisarspor (Akhisar Belediye)
15.30 Adana Demirspor-Fethiyespor (Adana 5 Ocak)

3. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:
15.30 Kırıkkalespor-Zeytinburnuspor (Kırıkkale Başpınar)
15.30 Konya Şekerspor-İstanbul Maltepespor (Recep Konuk Spor Tesisleri)
15.30 İstanbulspor-Türk Telekomspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
15.30 Kırşehirspor-Alibeyköyspor (Kırşehir Ahi)

4. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:
15.30 Arsinspor-Akçaabat Sebatspor (Arsin İlçe)
15.30 Erzurumspor-Ofspor (Erzurum Cemal Gürsel)
15.30 Trabzon Karadenizspor-Yimpaş Yozgatspor (Yavuz Selim)
15.30 Pazarspor-Çankırı Belediyespor (Pazar İlçe)

5. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:
15.30 İskenderun Demir Çelikspor-Şanlıurfa Belediyespor (İskenderun 5
Temmuz)
15.30 GASKİ Spor-Elazığspor (GASKİ Spor Tesisleri)
15.30 Şanlıurfaspor-Malatya Belediyespor (Şanlıurfa 11 Nisan)
15.30 Adıyamanspor-Mardinspor (Adıyaman Atatürk)

-TFF 3. LİG-

1. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:
15.30 Yıldırım Bosnaspor-Fatih Karagümrük (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.30 Gölcükspor-Küçükköyspor (İhsaniye)

2. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:
15.30 Nazilli Belediyespor-Aydınspor (Nazilli İlçe)
15.30 Ispartaspor-Balıkesirspor (Isparta Atatürk)
15.30 Mustafakemalpaşaspor-Torbalıspor (Mustafakemalpaşa İlçe)

3. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:
15.30 Keçiörengücü-Orhangazispor (Ankara Aktepe)
15.30 Aksarayspor-Bursa Nilüferspor (Aksaray Atatürk)

4. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:
15.30 Bulancakspor-Gümüşhanespor (Bulancak İlçe)
15.30 Erzincanspor-Araklıspor (Erzincan 13 Şubat)
15.30 Sürmenespor-Ünyespor (İsmet Gürbüz Civelek)
15.30 Kastamonuspor-Demir Çelik Divriğispor (Kastamonu Gazi)

5. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:
15.30 Ceyhanspor-Kilis Belediyespor (Ceyhan İlçe)
15.30 Batman Belediyespor-Bağlar Vuralspor (Batman 16 Mayıs)
15.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Batman Petrolspor (Seyrantepe 1
Numaralı Saha)
15.30 Siirtspor-Belediye Bingölspor (Siirt Atatürk-Seyircisiz)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*