Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.13112
  • Giriş : 22.05.2009 / 11:26:00

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbolda Süper Lig'e 33. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 3. Lig Yükselme Grubu ile TFF 3. Lig klasman gruplarında ise son hafta maçları yapılacak. Program şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG-

Yarın:

20.00 Kayserispor-Hacettepe (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

24 Mayıs Pazar:

20.00 Kocaelispor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (İsmetpaşa)

20.00 Fenerbahçe-Konyaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

20.00 Beşiktaş-Galatasaray (BJK İnönü)

20.00 Ankaragücü-Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)

20.00 Bursaspor-Gaziantepspor (Bursa Atatürk)

20.00 Eskişehirspor-Trabzonspor (Eskişehir Atatürk)

20.00 Ankaraspor-Antalyaspor (Yenikent ASAŞ)

TFF 3. LİG

Yükselme Grubu:

24 Mayıs Pazar:

15.30 Kahramanmaraşspor-Ankara Demirspor (Hanefi Mahçiçek)

15.30 Pursaklarspor-İzmirspor (Bağlum Belediye)

15.30 Bafra Belediyespor-Lüleburgazspor (Bafra İlçe)

15.30 Hatayspor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (Hatay Atatürk)

20.00 Göztepe-Tepecek Belediyespor (İzmir Alsancak)

1. Klasman Grubu

24 Mayıs Pazar:


15.30 OYAK Renault-Yıldırım Bosnaspor (OYAK Renault)

15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Fatih Karagümrük (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 Yalovaspor-Küçükköyspor (Yalova Atatürk)

15.30 Orhangazi Gençlerbirliği-Gölcükspor (Orhangazi İlçe)

2. Klasman Grubu

24 Mayıs Pazar:


15.30 Mustafakemalpaşaspor-Nazilli Belediyespor (Mustafakemalpaşa)

15.30 Menemen Belediyespor-Aydınspor (Menemen İlçe)

15.30 Torbalıspor-Balıkesirspor (Torbalı 7 Eylül)

15.30 Bandırmaspor-Ispartaspor (Bandırma 17 Eylül)

3. Klasman Grubu

Yarın:


15.30 Keçiören Belediyespor-Orhangazispor (Bağlum Belediye)

24 Mayıs Pazar:

15.30 Düzcespor-Bursa Nilüferspor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 İnegölspor-Aksarayspor (İnegöl İlçe)

4. Klasman Grubu

24 Mayıs Pazar:


15.30 Bulancakspor-Sürmenespor (Bulancak İlçe)

15.30 Araklıspor-Ünyespor (Yavuz Selim)

15.30 Gümüşhanespor-Demir Çelik Divriğispor (Bayburt Genç Osman)

15.30 Erzincanspor-Kastamonuspor (Erzincan 13 Şubat)

5. Klasman Grubu

24 Mayıs Pazar:

15.30 Ceyhanspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Ceyhan İlçe)

15.30 Bağlar Vuralspor-Batman Petrolspor (Seyrantepe 1 Nolu Saha)

15.30 Kilis Belediyespor-Belediye Bingölspor (Kilis Şehir)

15.30 Batman Belediyespor-Siirtspor (Batman 16 Mayıs)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*