Futbolda haftanın programı

  • Giriş : 16.02.2007 / 00:00:00

Futbolda Turkcell Süper Lig ve Türk Telekom Lig A’ya 21. hafta maçlarıyla devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A, Lig B Yükselme Grubu ve Lig B Klasman Grupları’nda haftanın programı şöyle:

Turkcell Süper Lig

Bugün:

20.00 Konyaspor-Beşiktaş (Konya Atatürk)

17 Şubat Cumartesi:

19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

14.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor (Bursa Atatürk)

18 Şubat Pazar:

14.00 Kayserispor-Kayseri Erciyesspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14.00 Sivasspor-Antalyaspor (4 Eylül)

14.00 Ankaraspor-Gençlerbirliği (Ankara 19 Mayıs)

14.00 Vestel Manisaspor-Ankaragücü (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Denizlispor-Trabzonspor (Denizli Atatürk)

19.00 Fenerbahçe-Sakaryaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

-TÜRK TELEKOM LİG A-

17 Şubat Cumartesi:
13.00 Türk Telekomspor-Genlerbirliği OFTAŞ Spor (Türk Telekom)
18 Şubat Pazar:
13.30 Akçaabat Sebatspor-Uşakspor (Akçaabat Fatih)
13.30 Elazığspor-Kocaelispor (Elazığ Atatürk)
13.30 İstanbulspor-Karşıyaka (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)
13.00 Orduspor-Mardinspor (Samsun 19 Mayıs)
13.30 Diyarbakırspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)
13.30 Kasımpaşa-Samsunspor (Recep Tayyip Erdoğan)
19 Şubat Pazartesi:
20.00 Altay-Malatyaspor (Alsancak-Seyircisiz)

-LİG B YÜKSELME GRUBU-

18 Şubat Pazar:
13.30 Boluspor-Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk)
13.30 Sarıyer-Kırıkkalespor (Yusuf Ziya Öniş)
13.30 Adana Demirspor-Arsinspor (5 Ocak)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Kartalspor (Burhanettin Kocamaz)
13.30 Küçükköyspor-Alanyaspor (Küçükköy)

-LİG B 1. KLASMAN GRUBU-

18 Şubat Pazar:
13.30 Eyüpspor-Fatih Karagümrük (Eyüp)
13.30 Etimesgut Şekerspor-Güngören Belediyespor (OSTİM)
13.30 Dardanelspor-OYAK Renaul (18 Mart)
13.30 İnegölspor-Yalovaspor (İnegöl)

-2. KLASMAN GRUBU-

18 Şubat Pazar:
13.30 Muğlaspor-Marmaris Belediyespor (Muğla Atatürk)
13.30 İzmirspor-Nazilli Belediyespor (Alsancak)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Bucaspor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Fethiyespor-Turgutluspor (Fethiye)

-3. KLASMAN GRUBU-

17 Şubat Cumartesi:
13.30 İstanbul Maltepespor-Zeytinburnuspor (Maltepe)
18 Şubat Pazar:
13.30 Gebzespor-Darıca Gençlerbirliği (Gebze)
13.30 Kardemir Karabükspor-Pendikspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Çankırı Belediyespor-Keçiörengücü (Çankırı Atatürk)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious