Futbolda haftanın programı

  • Giriş : 09.03.2007 / 00:00:00

Futbolda Turkcell Süper Lig ile Türk Telekom Lig A'ya 24. hafta maçlarıyla devam ediliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Lig B Yükselme Grubu'nda 8., Lig (B) 4. ve 5. klasman gruplarında ise 5. hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre bu hafta Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A ve Lig B'de yapılacak maçların programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:
20.00 Sakaryaspor-Kayserispor (Sakarya Atatürk)

10 Mart Cumartesi:
14.00 Gençlerbirliği-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Sivasspor-Bursaspor (4 Eylül)
19.00 Fenerbahçe-Konyaspor (FB Şükrü Saracoğlu)

11 Mart Pazar:
14.00 Antalyaspor-Ankaraspor (Antalya Atatürk)
19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Ali Sami Yen)
14.00 Çaykur Rizespor-Vestel Manisaspor (Rize Atatürk)
15.00 Ankaragücü-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Kayseri Erciyesspor-Denizlispor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

TÜRK TELEKOM LİG A

10 Mart Cumartesi:
13.00 Kasımpaşa-Orduspor (Recep Tayyip Erdoğan)

11 Mart Pazar:
13.30 Malatyaspor-Akçaabat Sebatspor (Malatya İnönü)
13.30 Uşakspor-Eskişehirspor (1 Eylül)
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-İstanbulspor (Kamil Ocak)
13.30 Samsunspor-Türk Telekomspor (Samsun 19 Mayıs)
13.30 Elazığspor-Diyarbakırspor (Elazığ Atatürk)
13.30 Karşıyaka-Mardinspor (Alsancak)
13.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Cebeci İnönü)
12 Mart Pazartesi:
20.00 Kocaelispor-Altay (İsmetpaşa)

LİG B YÜKSELME GRUBU

11 Mart Pazar:
13.30 Arsinspor-Kartalspor (Arsin İlçe)
13.30 Kırıkkalespor-Küçükköyspor (Fikret Karabudak)
13.30 Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu (11 Nisan)
13.30 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)
13.30 Sarıyer-Alanyaspor (Yusuf Ziya Öniş)

LİG B 4. KLASMAN GRUBU

11 Mart Pazar:
13.30 Ünyespor-Erzincanspor (Ünye İlçe)
13.30 Pazarspor-Tokatspor (Pazar İlçe)
13.30 Yimpaş Yozgatspor-Yeni Kırşehirspor (Yozgat Şehir)
13.30 Giresunspor-Erzurumspor (Giresun Atatürk)

LİG B 5. KLASMAN GRUBU

10 Mart Cumartesi:
13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Hatayspor ( 11 Nisan)
11 Mart Pazar:
13.30 Adıyaman-İskenderun Demirçelikspor (Adıyaman Atatürk)
13.30 Siirtspor-Cizrespor (Siirt Atatürk)
13.30 Kahramanmaraşspor-GASKİ Spor (Hanefi Mahçiçek)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious