Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.10953
  • Giriş : 30.03.2007 / 00:00:00

İşte futbolda haftanın programı şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbolda Turkcell Süper Lig'e 26. hafta maçlarıyla devam edilirken, Türk Telekom Lig A'da 27., Lig B Yükselme Grubu'nda 11., Lig B 1, 2 ve 3. klasman gruplarında da 8. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A ve Lig B'de haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

1 Nisan Pazar:
15.00 Sivasspor-Kayserispor (4 Eylül)
19.00 Ankaragücü-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
15.00 Çaykur Rizespor-Denizlispor (Rize Atatürk)
15.00 Sakaryaspor-Gaziantepspor (Sakarya Atatürk-Seyircisiz)
15.00 Antalyaspor-Vestel Manisaspor (Antalya Atatürk)
15.00 Fenerbahçe-Ankaraspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
15.00 Bursaspor-Konyaspor (Bursa Atatürk)

2 Nisan Pazartesi:
16.00 Kayseri Erciyesspor-Trabzonspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)

TÜRK TELEKOM LİG (A)

31 Mart Cumartesi:
13.00 Eskişehirspor-Malatyaspor (Eskişehir Atatürk)

1 Nisan Pazar:
14.30 İstanbulspor-Elazığspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
14.30 Mardinspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)
13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor (Atatürk Olimpiyat)
14.30 Uşakspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (1 Eylül)
14.30 Orduspor-Karşıyaka (19 Eylül)
14.30 Türk Telekomspor-Kasımpaşa (Türk Telekom)
14.30 Akçaabat Sebatspor-Kocaelispor (Akçaabat Fatih)

2 Nisan Pazartesi:
18.00 Altay-Diyarbakırspor (Alsancak)

LİG B YÜKSELME GRUBU

1 Nisan Pazar:
14.30 Kırıkkalespor-Alanyaspor (Fikret Karabudak)
14.30 Şanlıurfaspor-Arsinspor (11 Nisan)
14.30 Boluspor-Kartalspor (Bolu Atatürk)
14.30 Sarıyer - Küçükköyspor (Yusuf Ziya Öniş)
14.30 Adana Demirspor-Tarsus İdmanyurdu (5 Ocak)

LİG B 1. KLASMAN GRUBU

1 Nisan Pazar:
14.30 Etimesgut Şekerspor-Yalovaspor (OSTİM)
14.30 İnegölspor-OYAK Renaultspor (İnegöl Şehir)
14.30 Dardanelspor-Fatih Karagümrük (18 Mart)
14.30 Eyüpspor-Güngören Belediyespor (Eyüp)

LİG B 2. KLASMAN GRUBU

1 Nisan Pazar:
14.30 Fethiyespor-Bucaspor (Fethiye İlçe)
14.30 Muğlaspor-Nazilli Belediyespor (Muğla Atatürk)
14.30 İzmirspor-Turgutluspor (Alsancak)
14.30 Mersin İdmanyurdu-Marmaris Belediyespor (Tevfik Sırrı Gür)

LİG B 3. KLASMAN GRUBU

31 Mart Cumartesi:
14.30 İstanbul Maltepespor-Keçiörengücü (Maltepe)

1 Nisan Pazar:
14.30 Kardemir Karabükspor-Zeytinburnuspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
14.30 Gebzespor-Pendikspor (Gebze İlçe)
14.30 Çankırı Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Çankırı Atatürk)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious