Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.11505
  • Giriş : 21.09.2007 / 15:55:00

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbolda Turkcell Süper Lig'e 6. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 1. Lig'de 5. hafta, TFF 2. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda 6. hafta, TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 2, 3. Grup'ta ise 4. hafta karşılaşmaları yapılacak.
     
TURKCELL SÜPER LİG
     
Bugün:

     20.30 Vestel Manisaspor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)
     20.30 Ankaragücü-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

     Yarın:
     20.30 Kayserispor-Ankaraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
     20.30 Beşiktaş-Denizlispor (BJK İnönü)
     20.30 Konyaspor-Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

     23 Eylül Pazar:
     17.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Atatürk Olimpiyat)
     20.30 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Atatürk)
     20.30 Çaykur Rizespor-Sivasspor (Rize Atatürk)
     20.30 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)
     
TFF 1. LİG
     
     Yarın:
     16.00 Sakaryaspor-Elazığspor (Sakarya Atatürk)

     23 Eylül Pazar:
     16.00 Giresunspor-Mardinspor (Giresun Atatürk)
     16.00 Kartalspor-Malatyaspor (Kartal)
     16.00 İstanbulspor-Karşıyaka (Bayrampaşa Çetin Emeç)
     20.00 Kayseri Erciyesspor-Kocaelispor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Atatürk)
     20.00 Antalyaspor-Eskişehirspor (Antalya Atatürk)
     20.00 Diyarbakırspor-Boluspor (Diyarbakır Atatürk)
     20.00 Altay-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Alsancak)

     24 Eylül Pazartesi:
     16.00 Samsunspor-Orduspor (Samsun 19 Mayıs)
     
TFF 2. LİG
     
     1. Grup
     -------
     23 Eylül Pazar:
     16.00 Bozüyükspor-Fatih Karagümrük (Bozüyük İlçe)
     16.00 Sarıyer-Güngören Belediyespor (Maltepe)
     16.00 Eyüpspor-Gaziosmanpaşaspor (Eyüp)
     16.00 Gebzespor-Dardanelspor (Gebze İlçe)
     16.00 İnegölspor-Zeytinburnuspor (İnegöl İlçe)
    
     2. Grup
     -------
     23 Eylül Pazar:
     16.00 Bucaspor-Adana Demirspor (Buca İlçe)
     16.00 Fethiyespor-Mersin İdmanyurdu (Fethiye İlçe-Seyircisiz)
     16.00 Uşakspor-Marmaris Belediyespor (1 Eylül)
     16.00 Alanyaspor-İzmirspor (Milli Egemenlik)
     16.00 Afyon Karahisarspor-Turgutluspor (Afyon Atatürk)
    
     3. Grup
     -------
     Yarın:
     16.00 Tepecik Belediyespor-Yeni Kırşehirspor (Tepecik)

     23 Eylül Pazar:
     16.00 Etimesgut Şekerspor-Alibeyköyspor (OSTİM)
     16.00 Küçükköyspor-İstanbul Maltepespor (Vefa)
     16.00 Türk Telekomspor-BUGSAŞ Spor (Türk Telekom)
     16.00 Pendikspor-Kırıkkalespor (Pendik)
     
TFF 3. LİG
     
     1. Grup
     -------
     23 Eylül Pazar:
     16.00 Siirtspor-Kilis Belediyespor (Siirt Atatürk)
     16.00 Belediye Vanspor-Karsspor (Van Atatürk)
     16.00 Batman Belediyespor-Cizrespor (16 Mayıs)
     16.00 Şırnakspor-Batman Petrolspor (Şırnak Şehir)
     16.00 Ceyhanspor-Bingöl Belediyespor (Ceyhan İlçe)
     16.00 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Mezitlispor (Seyrantepe DİSKİ)
     16.00 Malatya Belediyespor-Nusaybin Demirspor (Malatya İnönü)
    
     2. Grup
     -------
     23 Eylül Pazar:
     16.00 Çorumspor-Kastamonuspor (Turhan Kılıççıoğlu)
     16.00 Gümüşhanespor-Tokatspor (Yenişehir)
     16.00 Keçiörengücü-Bağlum Belediyespor (Aktepe)
     16.00 Demirçelik Divriğispor-Artvin Hopaspor (Divhan Atatürk)
     16.00 Ünyespor-Tarım Kredispor (Ünye İlçe)
     16.00 Ofspor-Bafra Belediyespor (Of İlçe)
     16.00 Gazi Belediyespor-Sürmenespor (Samsun Gazi)
    
     3. Grup
     -------
     Yarın:
     16.00 Altınordu-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (Alsancak)

     23 Eylül Pazar:
     16.00 Yeni Ereğlispor-Akhisar Belediyespor (Ereğli Atatürk)
     16.00 Nilüfer Belediyespor-Torbalıspor (Veledrom İç Saha)
     16.00 Balıkesirspor-OYAK Renault (Balıkesir Atatürk)
     16.00 Aliağa Belediyespor-Konya Şekerspor (Aliağa Belediyesi)
     16.00 Ispartaspor-Yeni Burdur Gençlikspor (Isparta Atatürk)
     16.00 Kütahyaspor-Muğlaspor (Dumlupınar)
     16.00 Nazilli Belediyespor-Aydınspor (Nazilli İlçe)
    
     4. Grup
     -------
     Yarın:
     16.00 Yıldırım Bosnaspor-Mustafakemalpaşaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
     16.00 Darıca Gençlerbirliği-Bilecikspor (Darıca İlçe)

     23 Eylül Pazar:

     16.00 Beykoz 1908-Yalovaspor (Beykoz)
     16.00 Körfez Belediyespor-Bursa Merinosspor (Alparslan Türkeş)
     16.00 Orhangazi Gençlerbirliği-Anadolu Üsküdar 1908 Spor (Orhangazi İlçe)
     16.00 Beylerbeyi-Orhangazispor (Beylerbeyi 75. Yıl)
     16.00 Gölcükspor-Lüleburgazspor (İhsaniye)
     16.00 Küçükçekmecespor-Zonguldakspor (Küçükçekmece)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious