Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.11505
  • Giriş : 12.10.2007 / 13:05:00

Profesyonel futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbolda Turkcell Süper Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, TFF 1. Lig'de 8. hafta, TFF 2. Lig'de 1, 2 ve 3. gruplarda 9. hafta, TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 5., 3. Grup'ta ise 7. hafta karşılaşmaları yapılacak.

TFF 1. LİG

13 Ekim Cumartesi:

16.00 Kartalspor-Giresunspor (Kartal)

14 Ekim Pazar:
14.30 Boluspor-Kayseri Erciyesspor (Bolu Atatürk)
15.00 Mardinspor-Diyarbakırspor (21 Kasım)
15.00 Orduspor-Antalyaspor (19 Eylül)
16.00 Eskişehirspor-Altay (Eskişehir Atatürk)
16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-İstanbulspor (Kamil Ocak)
16.00 Samsunspor-Elazığspor (Samsun 19 Mayıs)
16.00 Karşıyaka-Kocaelispor (İzmir Atatürk)

15 Ekim Pazartesi:
20.00 Malatyaspor-Sakaryaspor (Malatya İnönü)

TFF 2. LİG

1. Grup
-------
14 Ekim Pazar:

15.00 Bozüyükspor-Eyüpspor (Bozüyük İlçe)
15.00 Gaziosmanpaşaspor-Dardanelspor (Gaziosmanpaşa)
15.00 Güngören Belediyespor-Zeytinburnuspor (Mimar Yahya Baş)
15.00 Fatih Karagümrük-Gebzespor (Vefa)
15.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)

2. Grup
-------
14 Ekim Pazar:
15.00 Bucaspor-Uşakspor (Buca İlçe)
15.00 Marmaris Belediyesi Gençlikspor-İzmirspor (Marmaris İlçe)
15.00 Mersin İdmanyurdu-Turgutluspor (Tevfik Sırrı Gür)
15.00 Adana Demirspor-Alanyaspor (5 Ocak)
15.00 Afyonkarahisarspor-Fethiyespor (Afyon Atatürk)
3. Grup
-------
14 Ekim Pazar:
15.00 Pendikspor-Etimesgut Şekerspor (Pendik)
15.00 Alibeyköyspor-İstanbul Maltepespor (Alibeyköy) 15.00 Yeni Kırşehirspor-BUGSAŞ Spor (Kırşehir Ahi) 15.00 MKE Kırıkkalespor-Küçükköyspor (Fikret Karabudak)
15.00 Türk Telekomspor-Tepecik Belediyespor (Türk Telekom)

TFF 3. LİG

1. Grup
-------
14 Ekim Pazar:
15.00 Bingöl Belediyespor-Nusaybin Demirspor (Bingöl Şehir)
15.00 Batman Petrolspor-Mezitlispor (16 Mayıs)
15.00 Cizrespor-Malatya Belediyespor (Cizre İlçe)
15.00 Karsspor-Ceyhanspor (Kars Şehir)
15.00 Kilis Belediyespor-Şırnakspor (Kilis Şehir)
15.00 Antakyaspor-Batman Belediyespor (Hatay Atatürk)
15.00 Aksarayspor-Belediye Vanspor (Aksaray Atatürk)
15.00 Siirtspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyesi (Siirt Atatürk)

2. Grup
-------
14 Ekim Pazar:

15.00 Bulancakspor-Tokatspor (Bulancak İlçe)
15.00 Bafra Belediyespor-Gümüşhanespor (Bafra İlçe) 15.00 Tarım Kredispor-Ankara Demirspor (Cebeci İnönü)
15.00 Artvin Hopaspor-Gazi Belediyespor (Hopa İlçe)
15.00 Bağlum Belediyespor-Ofspor (Bağlum Belediye)
15.00 Keçiörengücü-Ünyespor (Keçiören Aktepe)
15.00 Demirçelik Divriğispor-Çorumspor (Divhan Atatürk)

3. Grup
-------
14 Ekim Pazar:
15.00 Aksihar Belediyespor-Torbalıspor (Akhisar İlçe)
15.00 Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Denizli Belediyesi (Tavşanlı İlçe)
15.00 Aydınspor-Nilüfer Belediyesi (Kuşadası Özer Türk)
15.00 Muğlaspor-Yeni Ereğlispor (Muğla Atatürk)
15.00 Yeni Burdur Gençlikspor-Altınordu (Burdur Gazi Atatürk)
15.00 Konya Şekerspor-Nazilli Belediyespor (Recep Konuk Tesisleri)
15.00 OYAK Renault-Kütahyaspor (Veledrom İç Saha)
15.00 Balıkesirspor-Ispartaspor (Balıkesir Atatürk)

4. Grup
-------
14 Ekim Pazar:
15.00 Lüleburgazspor-Mustafakemalpaşaspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
15.00 Orhangazispor-Zonguldakspor (Orhangazi İlçe)
15.00 Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Yıldırım Bosnaspor (Maltepe)
15.00 Yalovaspor-Beylerbeyi (Yalova Atatürk)
15.00 Bilecikspor-Orhangazi Gençlerbirliği (Edebali)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Körfez Belediyesi (Darıca İlçe)
15.00 Beykoz 1908-Küçükçekmecespor (Beykoz)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious