Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.11505
  • Giriş : 19.10.2007 / 14:20:00

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 9. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 1. Lig'de 9. hafta, TFF 2. Lig 4. Grup'ta 10. hafta, TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 6, 3. Grup'ta ise 8. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel Futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

Turkcell Süper Lig

Yarın:

15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kasımpaşa (Atatürk Olimpiyat)

15.00 Gençlerbirliği-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)

15.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Rize Atatürk)

15.00 Gaziantepspor-Denizlispor (Kamil Ocak)

16.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker-Seyircisiz)

20.00 Fenerbahçe-Konyaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

21 Ekim Pazar:

20.00 Galatasaray-Ankaraspor (Ali Sami Yen-Seyircisiz)

22 Ekim Pazartesi:

15.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Ankaragücü (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Sivasspor-Vestel Manisaspor (4 Eylül)

TFF 1. Lig

Yarın:

14.00 Orduspor-Karşıyaka (19 Eylül)

15.00 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

15.00 İstanbulspor-Mardinspor (Mimar Yahya Baş)

15.00 Altay-Kartalspor (Alsancak)

15.00 Kocaelispor-Boluspor (İsmetpaşa)

15.00 Kayseri Erciyesspor-Elazığspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

15.00 Antalyaspor-Giresunspor (Antalya Atatürk)

16.00 Sakaryaspor-Eskişehirspor (Sakarya Atatürk)

22 Ekim Pazartesi:

19.00 Diyarbakırspor-Malatyaspor (Diyarbakır Atatürk)

TFF 2. Lig

4. Grup

-----

Yarın:

15.00 Yimpaş Yozgatspor-Çankırı Belediyespor (Yozgat Şehir)

15.00 Arsinspor-Kardemir Karabükspor (Arsin İlçe)

15.00 Akçaabat Sebatspor-Değirmenderespor (Akçaabat Fatih)

15.00 Erzurumspor-Araklıspor (Cemal Gürsel)

15.00 Erzincanspor-Pazarspor (13 Şubat)

TFF 3. Lig

1. Grup

-----

Yarın:

15.00 Malatya Belediyespor-Karsspor (Malatya İnönü)

15.00 Mezitlispor-Cizrespor (Tevfik Sırrı Gür)

15.00 Nusaybin Demirspor-Batman Petrolspor (Mardin Atatürk)

15.00 Belediye Vanspor-Siirtspor (Van Atatürk)

15.00 Batman Belediyespor-Aksarayspor (Batman 16 Mayıs)

15.00 Şırnakspor-Antakyaspor (Şırnak Şehir)

15.00 Ceyhanspor-Kilis Belediyespor (Ceyhan İlçe)

15.00 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Bingöl Belediyespor (Seyrantepe İlçe)

2. Grup

-----

Yarın:

15.00 Ankara Demirspor-Artvin Hopaspor (Cebeci İnönü)

15.00 Çorumspor-Bulancakspor (Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Gümüşhanespor-Tarım Kredispor (Yenişehir)

15.00 Kastamonuspor-Bafra Belediyespor (Kastamonu Gazi)

15.00 Tokatspor-Sürmenespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Ünyespor-Demirçelik Divriğispor (Ünye İlçe)

15.00 Ofspor-Keçiörengücü (Of İlçe)

3. Grup

-----

Bugün:

15.00 Altınordu-Konya Şekerspor (İzmir Atatürk)

Yarın:

15.00 Yeni Ereğlispor-Yeni Burdur Gençlikspor (Ereğli Atatürk)

15.00 Nilüfer Belediyespor-Muğlaspor (Veledrom İç Saha)

15.00 Denizli Belediyespor-Aydınspor (Doğan Seyfi Atlı)

15.00 Torbalıspor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (Kemalpaşa)

15.00 Ispartaspor-Aliağa Belediyespor (Isparta Atatürk)

15.00 Kütahyaspor-Balıkesirspor (Dumlupınar)

15.00 Nazilli Belediyespor-OYAK Renault (Nazilli İlçe)

4. Grup

-----

Bugün:

15.00 Yıldırım Bosnaspor-Bursa Merinosspor (Vefa)

Yarın:

15.00 Zonguldakspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Mustafakemalpaşaspor-Orhangazispor (Mustafakemalpaşa)

15.00 Körfez Belediyespor-Beykoz 1908 (Alparslan Türkeş)

15.00 Orhangazi Gençlerbirliği-Darıca Gençlerbirliği (Orhangazi İlçe)

15.00 Gölcükspor-Yalovaspor (İhsaniye)

15.00 Küçükçekmecespor-Lüleburgazspor (Küçükçekmece)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious