Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.15105
  • Giriş : 16.11.2007 / 15:02:00

TFF 1. Lig'de 13. hafta, TFF 2. Lig'de 1. ve 3. gruplarda 14. hafta, TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 10, 3. Grup'ta ise 12. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel Futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

TFF 1. LİG

Yarın:
13.00 Kayseri Erciyesspor-Eskişehirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Atatürk)
18 Kasım Pazar:
13.00 Diyarbakırspor-Altay (Diyarbakır Atatürk)
13.00 Boluspor-Elazığspor (Bolu Atatürk)
13.00 Karşıyaka-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İzmir Atatürk)
13.00 Orduspor-Mardinspor (19 Eylül)
13.00 Samsunspor-Kartalspor (Samsun 19 Mayıs)
13.00 İstanbulspor-Giresunspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.00 Kocaelispor-Malatyaspor (İsmetpaşa)
19 Kasım Pazartesi:
19.00 Antalyaspor-Sakaryaspor (Antalya Atatürk)

TFF 2. LİG

1. Grup
-------
18 Kasım Pazar:
13.30 Gebzespor-Zeytinburnuspor (Gebze İlçe)
13.30 Eyüpspor-Dardanelspor (Eyüp - Seyircisiz)
13.30 Sarıyer-Gaziosmanpaşaspor (Maltepe)
13.30 Bozüyükspor-Güngören Belediyespor (Bozüyük İlçe)
13.30 İnegölspor-Fatih Karagümrük (İnegöl İlçe)

3. Grup
-------
Yarın:
13.30 Tepecik Belediyespor-Alibeyköyspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
18 Kasım Pazar:
13.30 Pendikspor-Yeni Kırşehirspor (Pendik)
13.30 Türk Telekomspor-Kırıkkalespor (Türk Telekom)
13.30 Küçükköyspor-BUGSAŞ Spor (Vefa)
13.30 Etimesgut Şekerspor-İstanbul Maltepespor (OSTİM)

TFF 3. LİG

1. Grup
-------
Yarın:
13.30 Batman Petrolspor-Karsspor (16 Mayıs)
13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Cizrespor (Seyrantepe DİSKİ)
18 Kasım Pazar:
13.30 Şırnakspor-Batman Belediyespor (Şırnak Şehir)
13.30 Ceyhanspor-Belediye Vanspor (Ceyhan İlçe - Seyircisiz)
13.30 Malatya Belediyespor-Siirtspor (Malatya İnönü)
13.30 Mezitlispor-Aksarayspor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Nusaybin Demirspor-Antakyaspor (Nusaybin İlçe)
13.30 Bingöl Belediyespor-Kilis Belediyespor (Bingöl Şehir)

2. Grup
-------
Yarın:
13.30 Gazi Belediyespor-Ofspor (Samsun Gazi)
18 Kasım Pazar:
13.30 Ankara Demirspor-Ünyespor (Cebeci İnönü)
13.30 Çorumspor-Bafra Belediyespor (Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Gümüşhanespor-Demirçelik Divriğispor (Yenişehir)
13.30 Kastamonuspor-Keçiörengücü (Kastamonu Gazi)
13.30 Tokatspor-Bağlum Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.30 Bulancakspor-Artvin Hopaspor (Bulancak İlçe)
13.30 Sürmenespor-Tarım Kredispor (Sürmene İlçe)

3. Grup
-------
Yarın:
13.30 Altınordu-Ispartaspor (Buca İlçe)
18 Kasım Pazar:
13.30 Nilüfer Belediyespor-Balıkesirspor (Veledrom İç Saha)
13.30 Denizli Belediyespor-OYAK Renault (Doğan Seyfi Atlı)
13.30 Torbalıspor-Konya Şekerspor (Torbalı 7 Eylül)
13.30 Akhisar Belediyespor-Yeni Burdur Gençlikspor (Akhisar İlçe)
13.30 Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Muğlaspor (Tavşanlı İlçe)
13.30 Nazilli Belediyespor-Kütahyaspor (Nazilli İlçe)

4. Grup
-------
Yarın:
13.30 Yıldırım Bosnaspor-Beykoz 1908 (Vefa)
18 Kasım Pazar:
13.30 Zonguldakspor-Darıca Gençlerbirliği (Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Mustafakemalpaşaspor-Bilecikspor (Mustafakemalpaşa)
13.30 Lüleburgazspor-Yalovaspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
13.30 Orhangazispor-Bursa Merinosspor (Orhangazi İlçe)
13.30 Beylerbeyi-Orhangazi Gençlerbirliği (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 Gölcükspor-Körfez Belediyespor (İhsaniye)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious