Futbolda haftanın programı!

Futbolda haftanın programı!.11505
  • Giriş : 23.11.2007 / 16:34:00

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 1. Lig'de 14. hafta, TFF 2. Lig 2. ve 4. gruplarda 15. hafta, TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 11, 3. Grup'ta ise 13. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel Futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Yarın:
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Denizlispor (Atatürk Olimpiyat)
15.30 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Fenerbahçe-Ankaraspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

25 Kasım Pazar:
14.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak)
14.00 Ankaragücü-Vestel Manisaspor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Bursaspor-Konyaspor (Bursa Atatürk)
14.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Rize Atatürk)
15.30 Sivasspor-Kayserispor (4 Eylül)
19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker)

TFF 1. LİG

Yarın:
13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Boluspor (GASKİ Spor Tesisleri)
13.00 Mardinspor-Karşıyaka (21 Kasım)

25 Kasım Pazar:
13.00 Antalyaspor-Elazığspor (Antalya Atatürk)
13.00 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)
13.00 Kartalspor-Kayseri Erciyesspor (Kartal)
13.00 Eskişehirspor-Kocaelispor (Eskişehir Atatürk)
13.00 Malatyaspor-Orduspor (Malatya İnönü)
13.00 Altay-İstanbulspor (İzmir Atatürk)

26 Kasım Pazartesi:
19.00 Sakaryaspor-Diyarbakırspor (Sakarya Atatürk)

TFF 2. LİG

2. Grup
-------
25 Kasım Pazar:
13.30 Adana Demirspor-Bucaspor (5 Ocak)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Fethiyespor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Marmaris Belediyesi Gençlikspor-Uşakspor (Marmaris İlçe)
13.30 İzmirspor-Alanyaspor (Alsancak)
13.30 Turgutluspor-Afyonkarahisarspor (7 Eylül)

4. Grup
-------
Yarın:
13.30 Akçaabat Sebatspor-Arsinspor (Akçaabat Fatih)

25 Kasım Pazar:
13.30 Erzurumspor-Yimpaş Yozgatspor (Cemal Gürsel)
13.30 Pazarspor-Çankırı Belediyespor (Pazar İlçe)
13.30 Araklıspor-Kardemir Karabükspor (Araklı İlçe)
13.30 Değirmenderespor-Erzincanspor (Akçaabat Fatih)

TFF 3. LİG

1. Grup
-------
25 Kasım Pazar:
13.30 Karsspor-Cizrespor (Kars Şehir)
13.30 Kilis Belediyespor-Batman Petrolspor (Kilis Şehir)
13.30 Antakyaspor-Bingöl Belediyespor (Hatay Atatürk)
13.30 Aksarayspor-Nusaybin Demirspor (Aksaray Atatürk)
13.30 Siirtspor-Mezitlispor (Siirt Atatürk)
13.30 Belediye Vanspor-Malatya Belediyespor (Van Atatürk)
13.30 Batman Belediyespor-Ceyhanspor (16 Mayıs)
13.30 Şırnakspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Şırnak Şehir)

2. Grup
-------
25 Kasım Pazar:
13.30 Keçiörengücü-Tokatspor (Keçiören Aktepe)
13.30 Demirçelik Divriğispor-Kastamonuspor (Divhan Atatürk)
13.30 Ünyespor-Gümüşhanespor (Ünye İlçe)
13.30 Ofspor-Ankara Demirspor (Of İlçe)
13.30 Gazi Belediyespor-Çorumspor (Samsun Gazi)
13.30 Tarım Kredispor-Bafra Belediyespor (Cebeci İnönü)
13.30 Artvin Hopaspor-Sürmenespor (Hopa İlçe)

3. Grup
-------
25 Kasım Pazar:
13.30 Muğlaspor-Aydınspor (Muğla Atatürk)
13.30 Yeni Burdur Gençlikspor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (Burdur Gazi Atatürk)
13.30 Konya Şekerspor-Akhisar Belediye Gençlikspor (Recep Konuk Tesisleri)
13.30 OYAK Renault-Torbalıspor (Veledrom İç Saha)
13.30 Balıkesirspor-Denizli Belediyespor (Balıkesir Atatürk)
13.30 Aliağa Belediyespor-Nilüfer Belediyespor (Aliağa Belediye)
13.30 Ispartaspor-Yeni Ereğlispor (Isparta Atatürk)
13.30 Kütahyaspor-Altınordu (Dumlupınar)

4. Grup
-------
25 Kasım Pazar:
13.30 Bursa Merinosspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Bursa Merinos)
13.30 Yalovaspor-Orhangazispor (Yalova Atatürk)
13.30 Bilecikspor-Lüleburgazspor (Edebali)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Mustafakemalpaşaspor (Gebze İlçe)
13.30 Beykoz 1908-Zonguldakspor (Beykoz)
13.30 Körfez Belediyespor-Yıldırım Bosnaspor (Alparslan Türkeş)
13.30 Orhangazi Gençlerbirliği-Gölcükspor (Orhangazi İlçe)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious