Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı.12182
  • Giriş : 30.11.2007 / 15:56:00

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 14. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 1. Lig'de 15. hafta, TFF 2. Lig'de gruplarda 16. hafta, TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 12, 3. Grup'ta ise 14. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel Futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:
20.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

Yarın:
14.00 Konyaspor-Ankaragücü (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
14.00 Kasımpaşa-Bursaspor (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Denizlispor-Fenerbahçe (Denizli Atatürk)

2 Aralık Pazar:
14.00 Ankaraspor-Sivasspor (Yenikent ASAŞ)
14.00 Kayserispor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
14.00 Vestel Manisaspor-Gaziantepspor (Manisa 19 Mayıs)
15.30 Galatasaray-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ali Sami Yen)
19.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (BJK İnönü)

TFF 1. LİG

Yarın:
13.00 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
13.00 Diyarbakırspor-Antalyaspor (Diyarbakır Atatürk)

2 Aralık Pazar:
13.00 Boluspor-Mardinspor (Bolu Atatürk)
13.00 Orduspor-Eskişehirspor (19 Eylül)
13.00 İstanbulspor-Sakaryaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.00 Karşıyaka-Malatyaspor (Alsancak)
13.00 Samsunspor-Altay (Samsun 19 Mayıs)
13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Elazığspor (GASKİ Spor Tesisleri)

3 Aralık Pazartesi:
19.00 Kocaelispor-Kartalspor (İsmetpaşa)


TFF 2. LİG

1. Grup
-------
2 Aralık Pazar:

13.30 Zeytinburnuspor-Dardanelspor (Zeytinburnu)
13.30 Gebzespor-Gaziosmanpaşaspor (Gebze İlçe)
13.30 Eyüpspor-Güngören Belediyespor (Eyüp)
13.30 Sarıyer-Fatih Karagümrük (Maltepe)
13.30 Bozüyükspor-İnegölspor (Bozüyük İlçe)

2. Grup
-------
2 Aralık Pazar:

13.30 Turgutluspor-İzmirspor (7 Eylül)
13.30 Alanyaspor-Marmaris Belediye Gençlikspor (Milli Egemenlik)
13.30 Uşakspor-Mersin İdmanyurdu (1 Eylül)
13.30 Fethiyespor-Adana Demirspor (Fethiye İlçe)
13.30 Bucaspor-Afyonkarahisarspor (Buca İlçe)

3. Grup
-------
2 Aralık Pazar:

13.30 BUGSAŞ Spor-İstanbul Maltepespor (Sincan İlçe)
13.30 Küçükköyspor-Alibeyköyspor (Vefa)
13.30 Etimesgut Şekerspor-Yeni Kırşehirspor (OSTİM)
13.30 Tepecik Belediyespor-Kırıkkalespor (Düzce 18 Temmuz)
13.30 Pendikspor-Türk Telekomspor (Pendik)

4. Grup
-------
2 Aralık Pazar:

13.30 Değirmenderespor-Araklıspor (Akçaabat Fatih)
13.30 Kardemir Karabükspor-Pazarspor (Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Çankırı Belediyespor-Erzurumspor (Çankırı Atatürk)
13.30 Yimpaş Yozgatspor-Akçaabat Sebatspor (Yozgat Şehir)
13.30 Arsinspor-Erzincanspor (Arsin İlçe)

5. Grup
-------
2 Aralık Pazar:

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Şanlıurfa Belediyespor (Seyrantepe DİSKİ)
13.30 Adanaspor-İskenderun Demirçelikspor (5 Ocak)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-GASKİ Spor (Burhanettin Kocamaz)
13.30 Hatayspor-Kahramanmaraşspor (Hatay Atatürk)
13.30 Şanlıurfaspor-Adıyamanspor (11 Nisan)

TFF 3. LİG

1. Grup
-------
Yarın:

13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Karsspor (Seyrantepe İlçe)

2 Aralık Pazar:
13.30 Malatya Belediyespor-Batman Belediyespor (Malatya İnönü)
13.30 Mezitlispor-Belediye Vanspor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Nusaybin Demirspor-Siirtspor (Nusaybin İlçe)
13.30 Bingöl Belediyespor-Aksarayspor (Bingöl Şehir)
13.30 Batman Petrolspor-Antakyaspor (16 Mayıs)
13.30 Cizrespor-Kilis Belediyespor (Cizre İlçe)
13.30 Ceyhanspor-Şırnakspor (Ceyhan İlçe)

2. Grup
-------
2 Aralık Pazar:
13.30 Ankara Demirspor-Gazi Belediyespor (Cebeci İnönü)
13.30 Çorumspor-Tarım Kredispor (Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Gümüşhanespor-Ofspor (Yenişehir)
13.30 Kastamonuspor-Ünyespor (Kastamonu Gazi)
13.30 Tokatspor-Demirçelik Divriğispor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.30 Bulancakspor-Keçiörengücü (Bulancak İlçe)
13.30 Sürmenespor-Bağlum Belediyespor (Sürmene İlçe)

3. Grup
-------
Yarın:

13.30 Denizli Belediyespor-Aliağa Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

2 Aralık Pazar:
13.30 Torbalıspor-Balıkesirspor (7 Eylül)
13.30 Akhisar Belediyespor-OYAK Renault (Akhisar İlçe)
13.30 Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Konya Şekerspor (Tavşanlı İlçe)
13.30 Aydınspor-Yeni Burdur Gençlikspor (Mukan Perinçek)
13.30 Altınordu-Nazilli Belediyespor (İzmir Atatürk)
13.30 Yeni Ereğlispor-Kütahyaspor (Ereğli Atatürk)
13.30 Nilüfer Belediyespor-Ispartaspor (Veledrom İç Saha)

4. Grup
-------
Yarın:
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Yalovaspor (Maltepe)

2 Aralık Pazar:
13.30 Gölcükspor-Beylerbeyi (İhsaniye)
13.30 Küçükçekmecespor-Bursa Merinosspor (Küçükçekmece)
13.30 Zonguldakspor-Körfez Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Mustafakemalpaşaspor-Beykoz 1908 (Mustafakemalpaşa)
13.30 Lüleburgazspor-Darıca Gençlerbirliği (8 Kasım)
13.30 Orhangazispor-Bilecikspor (Orhangazi İlçe)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious