Futbolda haftanın programı şöyle

Futbolda haftanın programı şöyle.15105
  • Giriş : 23.01.2009 / 12:16:00

Futbolda Turkcell Süper Lig'de ikinci bölüm 17. hafta maçlarıyla başlarken, Bank Asya 1. Lig'de 19., TFF 2. Lig Yükselme Grubu ile Klasman Gruplarında ise 2. hafta maçları yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:



Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel Futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Bugün:

20.00 Ankaraspor-Konyaspor (Yenikent ASAŞ)

Yarın:

14.00 Eskişehirspor-Gaziantepspor (Eskişehir Atatürk)

14.00 Kayserispor-Gençlerbirliği (Adana 5 Ocak)

14.00 Sivasspor-Galatasaray (Sivas 4 Eylül)

14.00 Ankaragücü-Antalyaspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Beşiktaş-Denizlispor (BJK İnönü)

25 Ocak Pazar:

14.00 Bursaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Bursa Atatürk)

14.00 Kocaelispor-Hacettepe (Kocaeli İsmetpaşa)

19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

13.30 Samsunspor-Kartalspor (Samsun 19 Mayıs)

25 Ocak Pazar:

13.00 Kasımpaşa-Kayseri Erciyesspor (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Altay-Giresunspor (Alsancak)

13.30 Boluspor-Orduspor (Bolu Atatürk)

13.30 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Diyarbakırspor-Sakaryaspor (Gaziantep Kamil Ocak-Cezalı)

13.30 Malatyaspor-Güngören Belediyespor (Malatya İnönü)

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (GASKİ Spor Tesisleri)

26 Ocak Pazartesi:

20.00 Çaykur Rizespor-Manisaspor (Rize Atatürk)

-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

25 Ocak Pazar:

13.30 Çorumspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Tokatspor-Tarsus İdmanyurdu (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Mersin İdmanyurdu-Körfez Belediyespor (Tevfik Sırrı Gür)

13.30 Belediye Vanspor-Bucaspor (Van Atatürk)

13.30 Eyüpspor-Beykoz 1908 (Eyüp)

-TFF 2. LİG KLASMAN GRUPLARI-

1. Grup

25 Ocak Pazar:

13.30 Sarıyer-Dardanelspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Gebzespor (Darıca İlçe)

13.30 Bozüyükspor-Pendikspor (Bozüyük İlçe)

13.30 BUGŞAS Spor-Gaziosmanpaşaspor (OSTİM)

2. Grup

25 Ocak Pazar:

13.30 Fethiyespor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor (Fethiye İlçe)

13.30 Altınordu-Afyonkarahisarspor (Buca İlçe)

13.30 Adana Demirspor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor (Adana 5 Ocak)

13.30 Denizli Belediyespor-Alanyaspor (Denizli Atatürk)

3. Grup

25 Ocak Pazar:

13.30 Kırıkkalespor-Konya Şekerspor (Fikret Karabudak)

13.30 Zeytinburnuspor-Türk Telekomspor (Zeytinburnu)

13.30 Kırşehirspor-İstanbulspor (Kırşehir Ahi)

13.30 Alibeyköyspor-Etimesgut Şekerspor (Alibeyköy)

4. Grup

25 Ocak Pazar:

13.30 Akçaabat Sebatspor-Yimpaş Yozgatspor (Akçaabat Fatih)

13.30 Çankırı Belediyespor-Karsspor (Çankırı Atatürk)

13.30 Arsinspor-Erzurumspor (Arsin İlçe)

13.30 Pazarspor-Trabzon Karadenizspor (Pazar İlçe)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*