Futbolda haftanın tüm maçları!

Futbolda haftanın tüm maçları!.13112
  • Giriş : 13.02.2009 / 12:51:00

Futbolda Süper Lig'e 20. hafta maçlarıyla devam edilirken, 1. Lig'de 22, TFF 2. Lig Yükselme Grubu ile 1, 2, 3 ve 4. Klasman Gruplarında 5, 5. Klasman Grubu'nda ise ilk hafta maçları yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:



Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel Futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Yarın:

14.00 Eskişehirspor-Gençlerbirliği (Eskişehir Atatürk)

14.00 Ankaragücü-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs-Seyircisiz)

15.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya Atatürk)

19.00 Fenerbahçe-Hacettepe (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

15 Şubat Pazar:

14.00 Ankaraspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Yenikent ASAŞ)

14.00 Denizlispor-Konyaspor (Denizli Atatürk)

14.00 Kocaelispor-Kayserispor (İsmetpaşa)

15.00 Bursaspor-Sivasspor (Bursa Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (BJK İnönü)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

13.00 Manisaspor-Altay (Manisa 19 Mayıs)

15 Şubat Pazar:

13.00 Çaykur Rizespor-Diyarbakırspor (Rize Atatürk)

13.30 Giresunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Giresun Atatürk)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Adanaspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yanı Açık Saha)

13.30 Kartalspor-Sakaryaspor (Kartal)

13.30 Orduspor-Kardemir Karabükspor (Ordu 19 Eylül)

13.30 Boluspor-Malatyaspor (Bolu Atatürk)

13.30 Güngören Belediyespor-Samsunspor (Mimar Yahya Baş)

16 Şubat Pazartesi:

20.00 Karşıyaka-Kasımpaşa (İzmir Atatürk)

-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

15 Şubat Pazar:

13.30 Bucaspor-Beykoz 1908 (Yeni Buca)

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Tarsus İdmanyurdu (Diyarbakır Atatürk)

13.30 Körfez Belediyespor-Eyüpspor (Alparslan Türkeş)

13.30 Mersin İdmanyurdu-Belediye Vanspor (Tevfik Sırrı Gür)

13.30 Çorumspor-Tokatspor (Turhan Kılıççıoğlu)

-TFF 2. LİG KLASMAN GRUPLARI-

1. Grup

15 Şubat Pazar:

13.30 Gebzespor-Dardanelspor (Gebze İlçe)

13.30 Gaziosmanpaşaspor-Beylerbeyi (Gaziosmanpaşa)

13.30 Pendikspor-Sarıyer (Pendik)

13.30 Bozüyükspor-Darıca Gençlerbirliği (Bozüyük İlçe)

2. Grup

15 Şubat Pazar:

13.30 Marmaris Belediye Gençlikspor-Afyonkarahisarspor (Marmaris İlçe)

13.30 Akhisar Belediye Gençlikspor-Turgutluspor (Akhisar İlçe)

13.30 Alanyaspor-Altınordu (Milli Egemenlik)

13.30 Denizli Belediyespor-Fethiyespor (Doğan Seyfi Atlı)

3. Grup

15 Şubat Pazar:

13.30 Etimesgut Şekerspor-Türk Telekomspor (OSTİM)

13.30 İstanbulspor-İstanbul Maltepespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Konya Şekerspor-Zeytinburnuspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.30 Kırıkkalespor-Alibeyköyspor (Fikret Karabudak)

4. Grup

15 Şubat Pazar:

13.30 Karsspor-Yimpaş Yozgatspor (Kars Şehir)

13.30 Trabzon Karadenizspor-Ofspor (Yavuz Selim)

13.30 Erzurumspor-Akçaabat Sebatspor (Erzurum Cemal Gürsel)

13.30 Arsinspor-Çankırı Belediyespor (Arsin İlçe)

5. Grup

15 Şubat Pazar:

13.30 Malatya Belediyespor-Elazığspor (Malatya İnönü)

13.30 Adıyamanspor-Şanlıurfa Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

13.30 Şanlıurfaspor-İskenderun Demir Çelikspor (Şanlıurfa 11 Nisan)

13.30 GASKİ Spor-Mardinspor (GASKİ Spor Tesisleri)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*