Futbolda toplu sonuçlar!

Futbolda toplu sonuçlar!.8417
  • Giriş : 23.12.2007 / 16:42:00

TFF 3. Lig'de gruplarda ilk yarı sona erdi. Alınan sonuçlar şöyle;

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Turkcell Süper Lig'de ilk yarının son haftasına 3 karşılaşmayla devam edilirken, TFF 3. Lig'de gruplarda ilk yarı sona erdi.

Alınan sonuçlar şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor......................( 1 - 2 )
Çaykur Rizespor-Denizlispor.........................................( 2 - 0 )
Bursaspor-Ankaraspor................................................( 0 - 0 )

-TFF 3. LİG 1. GRUP-

Şırnakspor-Nusaybin Demirspor.......................................( 0 - 1 )
Ceyhanspor-Mezitlispor..............................................( 0 - 2 )
Antakyaspor-Kilis Belediyespor......................................( 2 - 2 )
Aksarayspor-Karsspor................................................( 2 - 3 )
Siirtspor-Cizrespor.................................................( 0 - 0 )
Belediye Vanspor-Batman Petrolspor..................................( 2 - 3 )

-2. GRUP-

Bağlum Belediyespor-Artvin Hopaspor.................................( 2 - 1 )
Keçiörengücü-Tarım Kredispor........................................( 1 - 0 )
Demirçelik Divriğispor-Bafra Belediyespor...........................( 4 - 0 )
Ünyespor-Sürmenespor................................................( 0 - 1 )
Ofspor-Bulancakspor.................................................( 2 - 1 )
Gazi Belediyespor-Tokatspor.........................................( 1 - 1 )
Ankara Demirspor-Kastamonuspor......................................( 1 - 0 )

-3. GRUP-

Konya Şekerspor-Yeni Burdur Gençlikspor.............................( 4 - 0 )
OYAK Renaultspor-Muğlaspor..........................................( 1 - 0 )
Balıkesirspor-Aydınspor.............................................( 1 - 1 )
Aliağa Belediyespor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor..............( 2 - 0 )
Ispartaspor-Aksihar Belediye Gençlik ve Spor........................( 0 - 0 )
Kütahyaspor-Torbalıspor.............................................( 1 - 3 )
Nazilli Belediyespor-Denizli Belediyespor...........................( 2 - 1 )

-4. GRUP-

Bilecikspor-Yalovaspor..............................................( 1 - 1 )
Darıca Gençlerbirliği-Bursa Merinosspor.............................( 1 - 0 )
Beykoz 1908-Anadolu Üsküdar 1908 Spor...............................( 1 - 0 )
Körfez Belediyesi-Orhangazispor.....................................( 2 - 0 )
Orhangazi Gençlerbirliği-Lüleburgazspor.............................( 1 - 0 )
Beylerbeyi-Mustafakemalpaşaspor.....................................( 4 - 2 )
Gölcükspor-Zonguldakspor............................................( 3 - 2 )
Küçükçekmecespor-Yıldırım Bosnaspor.................................( 0 - 0

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious