Futbolda toplu sonuçlar

Futbolda toplu sonuçlar.11505
  • Giriş : 07.10.2007 / 17:34:00

Futbolda TFF 2. Lig'de 4. ve 5. gruplarda 8. hafta, TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 4, 3. Grup'ta ise 6. hafta karşılaşmaları yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Alınan sonuçlar şöyle:
    
     -TFF 2. LİG 4. GRUP-
    
     Yimpaş Yozgatspor-Arsinspor......................................( 4 - 1 )
     Çankırı Belediyespor-Akçaabat Sebatspor..........................( 0 - 1 )
     Değirmenderespor-Pazarspor.......................................( 0 - 0 )
     Araklıspor-Erzincanspor..........................................( 2 - 1 )
    
     -5. GRUP-
    
     Şanlıurfa Belediyespor-Adıyamanspor..............................( 4 - 1 )
     Hatayspor-Şanlıurfaspor..........................................( 0 - 1 )
     Tarsus İdmanyurdu-Kahramanmaraşspor..............................( 3 - 2 )
    
     -TFF 3. LİG 1. GRUP-
    
     Malatya Belediyespor-Batman Petrolspor...........................( 1 - 0 )
     Siirtspor-Aksarayspor............................................( 3 - 1 )
     Belediye Vanspor-Antakyaspor.....................................( 2 - 0 )
     Batman Belediyespor-Kilis Belediyespor...........................( 1 - 3 )
     Şırnakspor-Karsspor..............................................( 0 - 0 )
     Ceyhanspor-Cizrespor.............................................( 3 - 0 )
    
     -2. GRUP-
    
     Gümüşhanespor-Sürmenespor........................................( 1 - 1 )
     Kastamonuspor-Bulancakspor.......................................( 2 - 0 )
     Demirçelik Divriğispor-Keçiörengücü..............................( 1 - 1 )
     Ünyespor-Bağlum Belediyespor.....................................( 0 - 1 )
     Ofspor-Artvin Hopaspor...........................................( 3 - 0 )
     Gazi Belediyespor-Tarım Kredispor................................( 1 - 2 )
     Ankara Demirspor-Bafra Belediyespor..............................( 1 - 0 )
     Çorumspor-Tokatspor..............................................( 1 - 1 )
    
     -3. GRUP-
    
     Yeni Ereğlispor-Aydınspor........................................( 0 - 0 )
     Nilüfer Belediyespor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor..........( 2 - 3 )
     Denizli Belediyespor-Akhisar Belediyespor........................( 4 - 2 )
     Aliağa Belediyespor-Balıkesirspor................................( 1 - 1 )
     Ispartaspor-OYAK Renault.........................................( 2 - 1 )
     Kütahyaspor-Konya Şekerspor......................................( 2 - 3 )
     Nazilli Belediyespor-Yeni Burdur Gençlikspor.....................( 0 - 0 )
     Altınordu-Muğlaspor..............................................( 3 - 0 )
    
     -4. GRUP-
    
     Zonguldakspor-Lüleburgazspor.....................................( 1 - 2 )
     Beykoz 1908-Darıca Gençlerbirliği................................( 2 - 1 )
     Körfez Belediyespor-Bilecikspor..................................( 0 - 0 )
     Orhangazi Gençlerbirliği-Yalovaspor..............................( 3 - 1 )
     Beylerbeyi-Bursa Merinosspor.....................................( 2 - 2 )
     Gölcükspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor.............................( 2 - 1 )
     Küçükçekmecespor-Mustafakemalpaşaspor............................( 1 - 2 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious