Futbolu Hakan Şükür'den öğren

Futbolu Hakan Şükür'den öğren.16303
  • Giriş : 09.12.2008 / 09:15:00

G.Saray’dan ayrıldıktan sonra TRT’de spor yorumculuğuna başlayan Hakan Şükür, TRT’nin çocuklara yönelik yeni kanalında futbol öğretecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra hakkında birçok iddia dolaşan; en sonunda kararını “spor yorumculuğundan” yana kullanan Hakan Şükür, şimdi de TRT ekranlarında çocuklara Futbol öğretecek. Yıllık 700 bin YTL'ye TRT'de “Stadyum” programında yorumculuk yapan Şükür'e TRT yönetiminin şimdi de yeni bir teklif daha götürmesinin gündemde olduğu öğrenildi. TRT yönetimi, Şükür'e “TRT Çocuk kanalında, çocuklara futbolu öğret” önerisini götürecek.

Geçen ay hizmete giren TRT Çocuk TV'de program yapması istenecek olan Şükür, çocuklara genelde spor özelde ise Futbol sevgisini anlatacak. Anlaşma sağlanması halinde Şükür bu programlarına da hemen başlayacak.

SESSİZ VEDA, EKRANA DÖNÜŞ

Şükür, yurtdışında Katar kulüpleri tarafından yapılan transfer teklifini çocuklarının eğitimi nedeniyle kabul etmemiş, yurt içinde ise Galatasaray dışında oynamayacağını belirterek futbola sessizce veda etmişti. TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, TBMM'de bilgi verirken, milli futbolcuya ödenen para konusunda yorum yapmamış ancak '' Başka kanalların Rıdvan'ı varsa TRT'nin de Hakan'ı olacaktır'' demişti. Hakan Şükür'ün TRT^deki ilk programı ise AB grubunda ve total izlenme gruplarında reyting açısından bekleneni vermemişti.

GAZETEPORT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*