G. Saray 2 golcü alacak

G. Saray 2 golcü alacak.14149
  • Giriş : 11.08.2008 / 19:43:00
  • Güncelleme : 11.08.2008 / 18:56:48

Yaklaşık bir aydır Hakan Şükür'ün yerine bir golcü transfer etmeyi hedefleyen Galatasaray yönetimi, bu düşünceyi Şampiyonlar Ligi ön eleme maçına kadar gerçekleştiremeyince transfer stratejisini değiştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Öncelikle transferi planlanan golcüyü Steaua Bükreş maçına yetiştiremeyen sarı kırmızılı yöneticiler, takımın motivasyonunu bozar gerekçesiyle transferi dondurma kararı aldı. Sarı kırmızılı yönetim, Futbol takımının Çarşamba günü Ali Sami Yen'de oynanacak zorlu maç öncesi transfer haberleriyle dikkatinin dağılmamasını hedefliyor. Bu yüzden Steaua Bükreş maçı sonrası transfer için harekete geçilecek ve 2 golcü oyuncu birden sarı kırmızılı renklere kazandırılacak.

Steaua Bükreş maçı öncesinde Ümit Karan'ın sakatlığının düzelmeyecek durumda olması ise teknik direktör Skibbe'nin planlarında zorunlu değişikliğe neden oldu.

Çarşamba günü yapılacak ilk maçta çift santrafor oynatmayı planlayan Alman teknik adam, bu yüzden Nonda'nın gerisinde hücuma dönük üç orta saha oyuncusu Arda, Lincoln ve Hasan Şaş ile hücum planları hazırlıyor. Sakatlığı düzelen ancak kondisyon eksiği bulunan Lincoln ise teknik direktörü ile yaptığı görüşmede bu maçta oynamayı çok istediğini ve görev verilirse oynamaya hazır olduğunu ilettiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*