G. Saray'a söz verdim

G. Saray'a söz verdim.17428
  • Giriş : 08.09.2008 / 12:39:00

Sivasspor'un yıldız futbolcusu Mehmet Yıldız, Galatasaraylılar'ı heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Geçen sezonun devre arasında Galatasaray'la hem kendisinin hem de kulübünün anlaştığını ifade eden Mehmet Yıldız'ın "Ama son anda bu transferim gerçekleşmedi. O zaman Galatasaray'a söz vermiştim. Ocak 2009'da ya da sezon sonunda Galatasaray formasını giymek istiyorum" dediği belirtildi.

ADRESİ FLORYA

"Söz verdim. Kulüpler anlaşma sağlarsa devre arasında Galatasaray'a transfer olmak istiyorum".
Sivasspor'un başarılı oyuncusu Mehmet Yıldız Fotomaç'a bomba gibi açıklamalar yaptı. Sivas'ın son anda fiyat yükseltmesi nedeniyle Galatasaray'a transferi gerçekleşmeyen oyuncu için henüz Galatasaray defteri kapanmış değil. Sarı-kırmızılı takıma söz verdiğini belirten Mehmet, "Sözleşmem Mayıs 2009'da sona eriyor. Eğer Galatasaray ve Sivas anlaşırsa devre arasında
Galatasaray'a gideceğim. Artık şansımı İstanbul'da denemek istiyorum" dedi.

GELECEĞİMİ DÜŞÜNMELİYİM

Devre arasında transfer olması halinde Sivasspor'un da para kazanabileceğini kaydeden 26 yaşındaki oyuncu şöyle devam etti: "Şu an Sivas forması giyiyorum ve kulübümüm başarısı için elimden geleni yapıyorum. Ancak herkes gibi geleceğimi de düşünmek zorundayım. Galatasaray'ın transfer döneminde ciddi bir teklifi vardı, eğer şartlarda yeniden anlaşma sağlanırsa devre arasında veya gelecek sezon sarı-kırmızılı formayı giymek isterim."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*