G. Saray'da yaprak dökümü

G. Saray'da yaprak dökümü.19942
  • Giriş : 25.07.2007 / 17:10:00

Galatasaray 4 futbolcusuyla yollarını ayırdı. Ama daha gidecekler var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, dün (A) takım kadrosundan çıkarılan Necati, Hasan Kabze, Cihan ve Orhan'ın ardından kadrodaki azaltmanın devam edeceğini söyledi.

KADRODA AZALMA OLACAK
Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan sabah antrenmanının ardından basın mensuplarına açıklama yapan Feldkamp, ''Kadroda azaltmaya gideceğimizi daha önce söylemiştik ve dünkü isimler için gerekli açıklamayı Adnan Sezgin yaptı. Biz hala 29 kişiyle çalışıyoruz. Sakatlıklarından dolayı bizimle birlikte çalışamayan 4 oyuncu daha var. Tabii ki kadroda yine azalma olacak'' dedi.

Takımı istediği seviyeye oturtana kadar elindeki oyuncuları değerlendirmek istediğini anlatan Alman çalıştırıcı, ''Bazen sayıyı azaltma açısından iyi oyunculardan bile ayrılmamız gerekebilir. Kadroyu mecburen azaltmamız gerekecek. Buraya geldiğimde takımda 36 oyuncu vardı. Avrupa'nın hiçbir takımında hiçbir hoca sezona 36 kişiyle başlamaz. Bu konu benim için kolay değildi, ama sonuçta benim çözmem gereken bir konuydu. Artık geleceğe bakıyoruz'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious