G. Saray'dan Lincoln açıklaması

G. Saray'dan Lincoln açıklaması.10866
  • Giriş : 13.08.2008 / 14:15:00

Galatasaray, Brezilyalı yıldız Lincoln ile alakalı çıkan 'Lincoln Wolfsburg'ta' iddialarına açıklık getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bugün Fanatik gazetesinin ortaya attığı bir iddia spor basınına bomba gibi düştü. Fanatik gazetesi, Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Cassio Lincoln'ın Alman Bundesliga takımlarından Wolfsburg'a transfer olduğunu iddia etmiş, ve Brezilyalı yıldızın önümüzdeki günlerde Almanya'ya giderek resmi sözleşme imzalayacağı açıklamıştı.

Ancak Galatasaray Spor Kulübü, resmi internet sitesi olan www.galatasaray.org'den yapılan açıklamada Galatasaray'ın her önemli karşılaşmasından önce ve özellikle de maç günlerinde buna benzer asılsız dedikoduların ortaya atıldığına dikkat çeken Galatasaray Spor Kulübü iddiaları yalanladı.

İşte Galatasaray'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklama;

Fanatik Gazetesi'nin bugünkü sayısında Cüneyt Karakaya imzasıyla ve “Lincoln Wolfsburg'ta” manşeti altında yer bulan haber tamamıyla asılsızdır.

Galatasaray'ın her önemli karşılaşmasından önce ve özellikle de maç günlerinde buna benzer asılsız dedikoduları gazete sayfalarına haber olarak taşımayı gazetecilik olarak addetmiyoruz.

Özellikle de Kulübümüzü devamlı olarak izleyen muhabir ve yazarlar arasında bulunmayan bu muhabirin bu tarz girişimlerinin maksatlı olmadığını düşünmek mümkün değildir.

Bu haberlerin gazete sayfalarında yer almasını hoşgörüyle karşılamadığımızı hatırlatır, Galatasaraylı taraftarları kötü niyetli olduğunu düşündüğümüz bu tarz haberciliğe karşı uyarırız.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*