G.Antep'in son dakika transferi

G.Antep'in son dakika transferi.16114
  • Giriş : 03.09.2007 / 19:53:00

Kırmızı-siyahlıların bir süredir gündeminde olan Bülent Bölükbaşı, Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl ve Asbaşkan Ömer Çelik ile görüştükten sonra anlaşmaya vardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gaziantepspor, transferin son gününde Kayserisporlu futbolcu Bülent Bölükbaşı ile anlaştı. Asbaşkan Ömer Çelik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bülent Bölükbaşı'nın takıma faydalı olacağına inandıklarını, oyuncunun yapılan sağlık kontrollerinin ardından antrenmanlara başladığını söyledi.

Çelik, bir süre önce kadro dışı bırakılan Faruk Bayar'ın Kasımpaşa kulübüne verildiğini, yine Kasımpaşa'ya gitmesi gündemde olan Diawara'nın ise milli maç nedeniyle ülkesine gitmesi üzerine bu transferin gerçekleşmediğini, Diawara'dan bu sezon faydalanmaya çalışacaklarını belirtti.

AFANOU BELİRSİZLİĞİ

Bir süre önce disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılan, daha sonra yönetim kurulu ve teknik kadro tarafından affedilen Afanou'nun izin alarak ülkesi Fransa'ya gittiğini, ancak dönmesi gereken günde gelmediğin anımsatan Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Afanou, kadro dışı bırakıldıktan sonra bizlerden ve teknik kadrodan özür diledi. Ancak, daha sonra eşinin sağlık sorunları ve 'Fransa'da beni birkaç kulüp istiyor' diyerek izin alarak Fransa'ya gitti. Gaziantep'e gelerek çalışmalara başlaması gerekiyordu. Şu anda kendisine ulaşamıyoruz. Durumu belirsizliğini koruyor. Belki de sözleşmesini tek taraflı olarak feshetme yoluna gideceğiz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious