G.Birliği: Hakkımız galibiyetti

  • Giriş : 09.04.2007 / 00:00:00

Akyüz, 4-3 kaybettikleri Trabzonspor maçının çok zor geçtiğini belirterek, ”Maçın geneline baktığımızda hakkımız galibiyetti” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Tahmin ettikleri gibi zor ve zevkli bir karşılaşma olduğunu anlatan Gençlerbirliği Kulübü Basın Sözcüsü Muammer Akyüz, ”Bir Futbol maçında olması gereken her şey vardı. İlk dakikalarda yediğimiz bir şok golle maça başlamamıza rağmen takımımız bu şoku üzerinden çabuk atarak, oyunda dengeyi kurdu ve ilerleyen dakikalarda da üstünlüğü ele geçirdi. 3-3 beraberliği yakaladıktan sonra daha çok pozisyon bulan taraf biz olduk” diye konuştu.

Sezonun en iyi futbolunu oynadıkları karşılaşmadan puansız ayrıldıklarını anlatan basın sözcüsü Muammer Akyüz, şöyle devam etti: “Son dakikada kazandığımız penaltı gol olsaydı bir puanla dönecektik. Bizce maçın geneline bakıldığında hakkımız galibiyetti. Belki de sezonun en iyi oynadığımız maçından puansız ayrılmak zorunda kaldık. UEFA Kupası'na katılma şansımız geçen haftaya göre biraz daha azaldı. Biz hedefi son maça kadar kovalayacağız. Geçen sene son maçta kaybettiğimiz UEFA şansını umarım bu yıl son maçta yakalamış oluruz.”
Akyüz, Galatasaray ile kendi sahalarında yapacakları mücadeleyi mutlaka kazanmaları gerektiğini vurguladı ve “Trabzonspor maçındaki oyunumuzu oynadığımız takdirde sahadan galip ayrılacağımıza inanıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious