G.Saray, Antalyaspor'a bileniyor

G.Saray, Antalyaspor'a bileniyor.30893
  • Giriş : 09.09.2008 / 15:57:00

G.Saray, Antalyaspor ile Süper Lig'de oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Teknik direktör Michael Skibbe yönetiminde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basın ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenmanın ana bölümünde kalecilerin de katıldığı sahada kuvvet, sürat çalışmaları yapıldığı bildirildi.

Milli maçta sakatlanan ve İstanbul'a dönen Tobias Jan Hakan Linderoth'un İsveç'te gerçekleştirilen tetkikleri incelendi ve oyuncunun tedavisine başlandığı, oyuncunun, tedavi süreci önümüzdeki günlerde yapılacak ayrıntılı muayene ve tetkiklerden sonra kesinlik kazanacağı kaydedildi.

Sakatlığı geçen Murat Akça'nın antrenmanın tümüne takımla birlikte katıldığı, sol ayak bileğinden sakat olan ve tedavisi süren Ferdi Elmas'ın ise idmanda yer almadığı belirtildi.

Öte yandan, sağlık merkezinde sürdürülen tedavilerinin ardından Sabri'nin salonda, Emre Güngör ve Uğur'un ise sahada sağlık ekibi eşliğinde takımdan ayrı bir çalışma yaptıkları, Serkan ve Barış Özbek'in ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmalarının sürdüğü ifade edildi.

Yarını dinlenerek geçirecek olan Galatasaray, Antalyaspor maçının hazırlıklarına 11 Eylül Perşembe günü saat 17.30'da yapılacak antrenmanla devam edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*