G.Saray-Beşiktaş aşkına 2 can gitti

G.Saray-Beşiktaş aşkına 2 can gitti.14688
  • Giriş : 23.12.2008 / 08:20:00
  • Güncelleme : 23.12.2008 / 00:32:59

Biri Beşiktaşlı diğeri Galatasaray'lı... İkisi de çok heyecanlandı. Baros'un 4. golünden sonra kalp kirizi geçirdiler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Edirne'nin Keşan İlçesi'nde Keşan Meslek Lisesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalışan 30 yaşındaki Osman Aseki, bazı yakın arkadaşları ile birlikte Aşağı Zaferiye Mahallesi´ndeki bir kahvehanede Galatasaray- Beşiktaş maçını izlemeye gitti.

Maç sırasında aşırı stresli olduğu öğrenilen Osman Aseki, 68. dakikada Milan Baros'un attığı 4. golün ardından kendinden geçti bir süre sonra kalp krizi geçirerek oturduğu sandalyeden yere yığıldı.

Kahvehanede bulunan arkadaşları tarafından hemen Keşan Devlet Hastanesi´ne kaldırılan Aseki yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Osman Aseki'nin koyu bir Beşiktaş taraftarı olduğunu söyleyen arkadaşları, "Osman maçı stresli bir şekilde izledi ve sıkıntısını içine attı. Daha sonra bir anda yere yığıldı´ dedi.

GALATASARAY-BEŞİKTAŞ DERBİSİNİ SEYREDERKEN KALP KRİZİ GEÇİREN EMEKLİ ÖĞRETMEN KURTARILAMADI

Galatasaray ile Beşiktaş arasında dün yapılan maçı televizyondan seyrederken kalp krizi geçiren emekli öğretmen, hastanede hayatını kaybetti.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, koyu Galatasaray taraftarı olan 61 yaşındaki emekli öğretmen Mustafa Dolukan, Bünyan ilçesinde Öğretmen Evi'nde Galatasaray-Beşiktaş maçını televizyondan izlerken, 2. yarıda aşırı heyecanlanarak kalp krizi geçirdi.

Arkadaşlarının yardımıyla Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan ve burada tedavi altına alının Mustafa Dolukan, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Mustafa Dolukan'ın yarın Bünyan ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*