G.Saray Emre'yi sildi

G.Saray Emre'yi sildi.10021
  • Giriş : 05.08.2008 / 08:29:00
  • Güncelleme : 05.08.2008 / 08:42:56

Galatasaray Dergisi'nin Ağustos sayısında, önümüzdeki sezon Turkcell Süper Lig'de mücadele edecek olan kulüplerden giden ve gelen oyuncular ile takımlar hakkındaki yorumlara yer verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı kırmızılı kulübün aylık dergisinde yer alan haberde Fenerbahçe'ye gelen ve Fenerbahçe'den arılan futbolcular belirtildikten sonra, takım hakkında şu görüşlere yer verildi: "Artıları, son Avrupa Şampiyonu takımın teknik direktörünü getirmeleri, forvet hattında geçen senenin La Liga ve Turkcell Süper Lig gol krallarını bulundurmaları ve artık iyice oturan kaleci ve defans dörtlüsü. Eksileri ise takımın neredeyse yarısı olan Aurelio'nun gitmesi ve yerine aynı kalibrede birinin hala alınmamış olması ve Aragones'in yaşının Fenerbahçe'nin temposunu kaldırıp kaldıramayacağı."

Galatasaray Dergisi'nde yapılan bu yorumda; Eski Galatasaraylı, yeni Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu'nun adının geçmemesi dikkat çekti. Bu arada takımı, geçtiğimiz sezon 74 yaşındaki teknik direktör Karl Heinz Feldkamp'a emanet eden sarı kırmızılı kulübün, Aragones'in yaşlı oluşuna dikkat çekmesi gözden kaçmadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*