"G.Saray maçını kazanmak istiyoruz!"

  • Giriş : 04.04.2009 / 12:02:00

Pazartesi günü Galatasaray ile karşı karşıya gelecek olan Gaziantepspor'da hazırlıklar sürerken, kaptan Bekir İrtegün "Çıkışımızı sürdürmek için Galatasaray maçını kazanmak istiyoruz" dedi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Celal Doğan Tesisleri'nde Teknik Sorumlu Seçkin Göksel yönetiminde sürdürülen çalışmaları, Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl ve bazı yöneticiler de izleyerek takıma destek verdi.

Isınma hareketleri ve toplu çalışmada bulunan Kırmızı-siyahlıların, moral çalışmasında ise renkli görüntüler oluştu.

Antrenmana, sakatlığı devam eden Erkan Sekman ve önceki antrenmanda ayağına aldığı darbe sebebiyle ağrıları olan Mehmet Yozgatlı ile dinlendirilen Tabata ve İlhan katılmadı.

Oldukça neşeli geçen antrenmanın son bölümünde pas ve şut çalışması yapıldı.

Gaziantepspor takım kaptanı Bekir İrtegün, hazırlıkların devam ettiğini ve takımda morallerin yerinde olduğunu belirterek, "Pazartesi günü Galatasaray ile zorlu bir maç oynayacağız. Galatasaray şampiyonluğa oynayan bir takım. Bazı sıkıntıları var ama yine de bu sıkıntılar gücünden bir şey kaybettirmiyor. Bizim de son haftalardaki gidişatımız iyi. Çıkışımızı sürdürmek için Galatasaray maçını kazanmak istiyoruz" dedi.

Milli maç sebebiyle lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirdiklerini kaydeden Bekir, "Hafta boyunca moralli çalıştık. İnşallah Pazartesi günü Galatasaray karşısında bu çalışmanın karşılığını alırız ve taraftarımızı mutlu ederiz. Galatasaray maçı inşallah bizim istediğimiz gibi biter" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*