G.Saray yeni oyuncu alacak mı?

G.Saray yeni oyuncu alacak mı? .15081
  • Giriş : 19.08.2007 / 23:23:00

Adnan Polat sıcak hava ve rutubete rağmen güzel bir mücadele olduğunu ifade ederek, her iki takımı da tebrik ettiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Polat transfer konusuna da açıklık getirdi..

Ümit Karan'ın gol atmasına sevindiğini belirten Polat, şöyle devam etti: ''Ligi görüyorsunuz, takımlar arasında fark yok. Bütün takımlar güzel oyun sergiliyor. Bursa deplasmanı her zaman zorlu olmuştur. Buraya gelirken endişe duyuyorduk. Her şeye rağmen 3 puanı aldık. Bursaspor'un pozisyonları daha fazlaydı, galip de gelebilirlerdi. Galatasaray'ın da mücadelesi vardı. Önümüzdeki günlerde daha iyi Futbol oynayıp, daha güzel bir Galatasaray izleteceğiz.''

TRANSFER ÇALIŞMALARI

Transfer çalışmalarıyla ilgili soru üzerine Polat, ''Transfer devam ediyor. Görüşülen bazı isimler var, ama bunlarla anlaşamadık. Buraya oynamaya gelecek olan futbolcu, istekli olmalı. Bütçemiz belli. Ekonomik şartların en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sadece transferle olmuyor, transfer kaynağı sağlamak için uğraşıyoruz'' cevabını verdi. Polat, hakemlerle ilgili görüşünün sorulması üzerine, orta hakemin iyi maç yönettiğini, yan hakemlerin ise bazı pozisyonları es geçtiğini ifade etti. Bursaspor taraftarını kutlayan Polat, ''Bizim taraftarımız da 90 dakika boyunca küfür etmeden takımlarını destekledi. Özlediğimiz taraftarı Bursa'da gördük'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious