G.Saray yönetiminden Lincoln resti

G.Saray yönetiminden Lincoln resti.10866
  • Giriş : 30.05.2009 / 23:41:00

Galatasaray yönetim kurulu üyesi Sinan Kılıç, taraftarların beklentilerine cevap veremediklerini belirtirken teknik direktör ve Lincoln konusuna açıklık getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray yönetim kurulu üyesi Sinan Kılıç bu sezon taraftarlarının beklentilerine cevap veremediklerini ifade ederek, ''Yeni sezonda taraftarlarımızın yüzünü güldüreceğiz'' diye konuştu.

Kılıç, ligin ilk yarısını iyi bir yerde tamamladıklarını kaydederek, şunları söyledi:

''Bu şekilde devam etseydik rahat bir şekilde şampiyon olurduk. Ama olmadı, kısmet değilmiş. Galatasaray iyi bir takım. Avrupa standartlarında bir takımda, normalde senede 6 tane sakatlık ya da ameliyat olur. Bizim ise 24 tane ameliyatımız oldu. Çok zengin kadromuza rağmen şans yanımızda olmadı. İyi bir kadromuz var, bunu takviye ederek yeni sezonda taraftarımızın yüzünü güldüreceğiz. Taraftarımız bize çok iyi ve sabırlı davrandı. Biz onlarla beraber ileride çok güzel şampiyonluklar elde edeceğiz. Bu seneki aksiliklerden dolayı yaşadıkları üzüntüleri telafi edeceğiz.''

Teknik direktör konusunda yöneltilen bir soruya Kılıç, bu konuda henüz açıklığa kavuşmamış bir takım gelişmelerin olduğunu belirterek, ''Bu konuyu başkanımız bilir. Yerli mi yabancı mı konusunda ciddi bir karar verilmiş değil'' dedi.

Kılıç, lig bitmeden ülkesine giden Brezilyalı futbolcuları Lincoln ile ilgili olarak da ''Bitmek üzere olan bir ligde sakat bir futbolcunun şimdi ya da birkaç gün sonra gitmesi bir şey ifade etmez. Lincoln'e çok emek verdik. İnşallah karşılığında da bir takım düzelmeler olur. Olmazsa biz de yolumuza Lincoln'süz devam ederiz. Galatasaray, Lincoln'den daha büyük'' ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*