G.Saray'a 4 sevindirici haber

G.Saray'a 4 sevindirici haber.16801
  • Giriş : 22.09.2008 / 16:30:00

Süper Lig'de Galatasaray'ın sakat oyuncularından 4 sevindirici haber geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bu sezon sakatlıklardan dolayı neredeyse sahaya çıkacak ayrı bir 11 kuran Galatasaray'da "Sakatsaray" ekibine Kocaelispor maçında bu kez Nonda eklendi. Ancak Nonda'nın ayağına 7 dikiş atıldığı ve Konyaspor maçında oynayabilecek duruma geleceği bildirildi.

Bu arada G.Saray'ın sakat oyuncularından 3 sevindirici haber geldi. Sarı kırmızılı ekibin Kocaelispor maçı sonrasında yaptığı ilk antrenmanda Hakan Balta ve Sabri arkadaşları ile birlikte antrenmanda yer aladılar. Bu iki oyuncunun sakatlıklarının tamamen düzeldiği ve teknik direktör Skibbe'nin istemesi halinde Konyaspor maçında forma giyebilecekleri öğrenildi.

Bu arada takımdan ayrı çalışan, sarı kırmızılı takımın en büyük silahı Arda Turan'ın çarşamba günü yapılacak kontrolünden sonra takımla birlikte çalışabileceği ve Konyaspor maçı kadrosunda yeralabileceği öğrenildi. Arda ise yaptığı konuşmada ağrılarının azaldığını ve hafta sonu forma giyecek duruma gelebileceğini söyledi. Arda Turan ayrıca G.Saray'ın Kocaeli'de çok iyi oynadığını vurgulayarak, "Takımda birçok önemli isim var. Kimsenin forması garanti değil. Ben iyileşsem bile oynarım diyemem. Çünkü iyileşsem hocam bana forma verecek mi bilinmez. G.Saray formasını giymek için herkes çok çalışmak zorunda. Ben de öyle" açıklamasını yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*