G.Saray'a gol atarsam sevinmem!

G.Saray'a gol atarsam sevinmem! .12528
  • Giriş : 20.10.2007 / 15:10:00

G.Saray'a karşı elinden geleni yapacağını dile getiren Necati, gol atarsam sevinmem' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yıllarca başarısı için ter döktüğü kulübüne karşı elinden geleni yapacağını dile getiren Necati, "Ama gol atarsam sevinebileceğimi sanmıyorum" dedi.

Necati Ateş... Türk futbolunun son yıllarda yetiştirdiği en önemli forvet oyuncularından biri... Sezon başında Karl Heinz Feldkamp"ın raporu doğrultusunda ani bir kararla transfer döneminin son gününde kendini Ankaraspor"da buldu. Necati, pazar günü belki de Futbol kariyerinin en zor ve en duygusal maçına çıkacak. İşte bu zorlu randevu öncesinde başarılı futbolcu duygu ve düşüncelerini FANATİK ile paylaştı. Hâlâ Galatasaray"ın sözleşmeli futbolcusu olduğundan dolayı yanlış anlaşılmamak için Ankaraspor forması ile özür dileyerek objektif karşısına geçmek istemedi. Şimdi söz Necati"de:

Büyük heyecan

“Benim açımdan gerçekten çok zor bir maç olacak. Her ne kadar kiralık olarak forma giysem de Ankaraspor için elimden geleni yapacağım. Sonuçta puan sıralamasında rahat bir konumda değiliz. Ali Sami Yen Stadı"nda eski takım arkadaşlarıma karşı forma giyeyeceğim için çok heyecanlıyım. Ancak profesyonel futbolcu olduğumuz için görevimizi tam olarak yapmamız gerekiyor.”

Çizgimi bozmayacağım

“Gönderildiğimde çok ama çok üzülmüştüm. Ancak bunlar geride kaldı. Profesyonel çerçeveden baktığımızda şu an Ankaraspor"a hizmet etmek için buradayım. Kişilik ve yapı itibariyle her maça aynı motivasyonla çıkıp tüm hırsımı sahaya yansıtmaya çalışıyorum. Galatasaray"a karşı da bu psikoloji ile çıkacağım. Ankaraspor"da gösterdiğim performansla A Milli Takım"a seçildim. Çizgimi bozmadan yoluma devam edeceğim.”

Yıllarca ekmeğini yedim...

“Forvet oyuncusu olarak gol atmayı çok istiyorum. Ancak attığım takdirde kesinlikle her hangi bir sevinç gösterisinde bulunamam. Yıllarca ekmeğini yediğim, hâlâ sözleşmeli futbolcusu olduğum Galatasaray"a karşı gol atıp sevinç gösterilerinde bulunmam doğru olmaz. Maçın seyircisiz oynanacak olması Ankaraspor açısında bir avantaj. Ama ben çok sevdiğim Galatasaray seyircisi önünde oynamak isterdim.”

Kalli ile problemim yok

“Sezon sonuna kadar Ankaraspor forması altında göstereceğim performansla yeniden Galatasaray"a döneceğim. Tabii yönetim ve Sayın Feldkamp ne düşünür bilemem. Sezon sonunda son söz büyüklerimde olacak. Sayın Kalli ile hiç bir kişisel problemim yok. Oradan kötü bir şekilde ayrılsamda kimseye kırgınlığım yok. Ben uzun yıllar Galatasaray"a hizmet etmek istiyorum.”

Galatasaray çok formda

“Galatasaray bu sezon çok iyi bir performans sergiliyor. 4 büyük takımı göz önüne aldığımız zaman en hazır görünen takım yine Sarı-Kırmızılı ekip. Lincoln ve Linderoth takıma büyük katkı sağlıyor. Ümit Karan ve Hakan Şükür çok formda. Nonda özellikle son maçlarda önemli işler yapıyor. Lig uzun bir maraton. Ancak şampiyonluk yarışında Galatasaray"ın avantajlı olduğunu düşünüyorum.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious