G.Saray'a panter gibi kaleci

G.Saray'a panter gibi kaleci.10215
  • Giriş : 08.09.2007 / 15:31:00

Mondragon kalitesinde bir kaleci arayışına şimdiden başlayan sarı kırmızılılar, Monaco'nun ünlü İtalyan kalecisi Flavio Roma'yı listelerine aldılar..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yeni Mondragon...
Geride kalan transfer döneminin şampiyonu G.Saray, Ocak 2008'deki ara transfer dönemi için de çalışmalara başladı. Sarı-kırmızılılarda ilk hedef, kaleyi Mondragon kalitesinde bir file bekçisine emanet etmek. Orkun ve Aykut'un hatalı maçlar çıkarması üzerine Feldkamp'ın yöneticilerle görüşerek "Ocak ayında tecrübeli bir kaleci istiyorum" dediği ve Monaco'nun İtalyan file bekçisi Flavio Roma'nın ismini verdiği öğrenildi.

Panter Gibi Kaleci

Futbola Lazio formasıyla başlayan 33 yaşındaki Roma, 1993-1994'te Montova'ya kiralandı. Daha sonra sırasıyla Venezia, Fiorentina, Foggia, Chievo ve Piacenza takımlarında oynadı.

2001 yılından beri Monaco formasını giyiyor. 2010 yılına kadar kulübü ile sözleşmesi olan Flavio Roma'nın maliyetinin 2.5 milyon euro'yu bulacağı belirtiliyor. 1.91 metre boyunda boyundaki Roma, müthiş refleksleri, yan toplardaki ustalığı ile tanınıyor.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious