G.saray'a sürpriz Alman

  • Giriş : 24.05.2008 / 08:31:00

Laudrup'tan yanıt alamayan Galatasaray, Matthias Sammer ile temasa geçti Almanya'ya giden Sezgin ve Üstünel, sorun çıkmazsa yeni hocayla dönecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Teknik direktör arayışını sürdüren Galatasaray, Laudrup'tan beklediği yanıtı bir türlü alamayınca alternatif isimlere yoğunlaştı ve sürpriz bir Alman teknik adamla anlaşma zemini buldu. Başkan Adnan Polat'ın geçen hafta Almanya'ya giderek gizli bir görüşme yaptığı Matthias Sammer ile bir kez daha görüşmek için Adnan Sezgin ve Haldun Üstünel dün Almanya'ya gitti. Sammer ile bir araya gelecek iki yöneticinin, yapacakları görüşmede anlaşma sağlamaları halinde imza töreni için İstanbul'a yeni hocayla birlikte dönebilecekleri öğrenildi. 2000-04 yılları arasında Borussia Dortmund'u çalıştıran Sammer, 2004-05 sezonunda Stuttgart'ta görev yaptı. 3 yıldan bu yana Alman Futbol Federasyonu'nda çalışan 41 yaşındaki Sammer, Almanya'da geleceği parlak olarak görülen genç teknik adamlar arasında yer alıyor.

SEZGİN: BİR OYUNCUYU BİTİRDİK

Öte yandan Adnan Sezgin transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sezgin, bir oyuncunun transferini kesin olarak bitirdiklerini, bir oyuncuyu ise bitirmek üzere olduklarını söyledi. Galatasaray Dergisi'nin şampiyonluk özel sayısına konuşan Sezgin, "Görüştüğümüz 5-6 oyuncu dışında şu anda açıklamayacağım, bitirdiğimiz ve bitirmek üzere olduğumuz birer transferimiz var. Haziran ayını bekliyoruz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious