G.Saray'a sürpriz teklif!

G.Saray'a sürpriz teklif!.8867
  • Giriş : 03.09.2008 / 13:24:00
  • Güncelleme : 03.09.2008 / 12:50:32

Yönetimin sezon başında çok istemesine rağmen ikna edemediği Deschamps'ın menajeri Sarı-Kırmızılı kulübe haber göndererek, "Yeniden görüşebiliriz" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yıldızlarla takviye ettiği şampiyon kadronun aldığı başarısız sonuçlar sonrasında Skibbe'nin yerine hoca arayan Galatasaray yönetiminin gündemine yeni bir isim girdi. Sezon başında yönetimin bir türlü ikna edemediği Didier Deschapms'ın menajerinin Sarı-Kırmızılı kulübe haber gönderip yeniden görüşme yapma teklifinde bulunduğu öğrenildi.

Başkan Polat'ın gözdesi

Galatasaray'ın teklifini kabul etmeyen Fransız hoca, hiçbir kulüple anlaşamayarak sezona boşta başlamıştı. Geçtiğimiz sezon Juventus'u Serie- A'ya çıkartan Deschamps'a özellikle Başkan Adnan Polat'ın büyük hayranlık duyduğu ve görüşmelerin en kısa sürede yeniden başlayabileceği öğrenildi. Sezon başında Galatasaray'ın ilgilendiği Michael Laudrup ve Alain Perrin de hala kendilerine kulüp bulamadı.

Aday sayısı çok fazla

Geçtiğimiz günlerde Co Adriaanse ile görüşme yaptığı ortaya çıkan Sarı- Kırmızılı yönetim, Hollandalı hocayı ikna edemezse Deschamps'ı listenin ilk sırasına alacak. Ayrıca yönetimin listesinde Mircea Lucescu ve Mustafa Denizli de bulunuyor. Öte yandan Dün akşam Kalamış'ta yemek yiyen Galatasaray yönetimi önce kulübün ileri gelenleriyle görüştü ardından da teknik adam arayışlarını masaya yatırdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*