G.Saray'da 27 puan için alarm

  • Giriş : 25.03.2007 / 00:00:00

İstikrarı ve huzuru yakalamaya çalışan G.Saray’da tüm hesaplar lig sonuna kadar olan 9 maçı da kazanmak üzerine kuruluyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sarı-Kırmızılı yöneticiler, takımın en azından Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkını elde etmesi için Florya’da seferberlik ilan ettiler

Galatasaray ’da tek hedef lig sonuna kadar kalan 9 maçta alınacak seri galibiyetlerle 27 puana ulaşmak ve en az Şampiyonlar Ligi vizesini cebe koymak. Şampiyonlar Ligi’ne katılmanın kulübe en az 10 milyon dolar getirisi olacağını belirten Sarı-Kırmızılı yöneticiler Florya’da adeta seferberlik ilan ederken, gelecek sezonla ilgili planları da mayıs ayında alınacak dereceye göre yapacaklar.

GERETS’E “HAYIR” DENMEDİ

Yönetimin sözleşmesini bir yıl uzattığı Eric Gerets önümüzdeki sezonun çalışmalarına ise şimdiden başladı. Takımla ilgili düşüncelerini yönetimle paylaşan ve takip ettiği futbolcuların isimlerini yönetime bildiren Belçikalı teknik adama “Hayır” denmedi ama yönetim harekete geçmek için Güney Amerika’ya giden Adnan Sezgin’in dönmesini bekliyor..

RAPOR BEKLENİYOR

Arjantin ve Brezilya’da seri olarak maçlar izleyen ve genç yetenekleri arayan Sezgin’in, Latin Amerika dönüşü vereceği rapor doğrultusunda önümüzdeki yılın transfer politikasının şekilleneceğini belirten Sarı-Kırmızılı yöneticiler, takımın sezon sonunda ligde yapacağı dereceyi görmek istiyor. Gerets’in de durumu alınacak sonuca göre yeniden gözden geçirilecek.

ASLAR, PAF’LARI 4-0 MAĞLUP ETTi

Turkcell Süper Lig’de gelecek hafta yapacağı A.Gücü maçı hazırlıklarını sürdüren G.Saray dün PAF takımıyla karşılaştı. Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki merkez sahada yapılan antrenman maçını A takım 4-0 kazandı. Goller Necati (2), Ümit Karan ve Cihan’dan geldi. Bugünü dinlenecek geçirecek olan Sarı-Kırmızılılar, Ankaragücü maçı çalışmalarını yarın akşam yapacağı tek antrenmanla sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious