G.Saray'da büyük gün

G.Saray'da büyük gün.8618
  • Giriş : 17.01.2008 / 09:46:00

Cimbom, dün Basinas ile resmen anlaştı. Yunan Milli Takımı'nın ön liberosu, bugün veya yarın İstanbul'a gelecek ve resmi sözleşme imzalayacak. Bu arada Sakaryaspor'un kalecisi Martinez de "Galatasaray'a geliyorum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Uzun pazarlıklar sonunda Yunan yıldızı 1.3 milyon euro'ya ikna eden G.Saray, Mallorca'ya da aynı ücreti ödeyecek. Basinas bugün geliyor.

2.6 milyon euro

G.Saray'da Angelos Basinas heyecanı... Sarı-kırmızılılar Yunan ön liberonun transferini bitirdi. Cimbom, uzun pazarlıklar sonunda ikna ettiği Basinas'la 1.3 milyon euro karşılığında anlaştı. Mallorca kulübü de bonservis bedeli olarak aynı parayı alacağı için Yunan yıldızın maliyeti 2.6 milyon euro olacak. Basinas'ın bugün veya yarın İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Son derece mutlu

İki buçuk yıllık resmi sözleşmenin İstanbul'da atılacağı öğrenilirken, Basinas'ın durumu hakkında açıklamayı menajeri Katsounaikis yaptı. Katsounaikis, Sportnews gazetesine verdiği demeçte, "Angelos, G.Saray ile resmen anlaştı. Türkiye'ye gidecek ve G.Saray gibi büyük bir takımda oynayacak olmaktan ötürü son derece mutlu" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious