G.Saray'da Crespo iddiası

G.Saray'da Crespo iddiası.14142
  • Giriş : 23.05.2008 / 09:22:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 11:45:39

Golcü arayan Galatasaray Yönetimi´nin Arjantinli yıldızla temasa geçtiği iddia edildi. Başkan Polat'ın Crespo'nun transferiyle bizzat kendisi ilgilendiği öğrenildi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Adnan Polat devreye girdi

Şampiyonlar Ligi'nde en azından ikinci tura yükselmeyi hedefleyen ve bu doğrultuda çok güçlü bir kadro kurmayı planlayan Galatasaray Yönetimi'nin, golcü arayışları çerçevesinde Hernan Crespo ile temasa geçtiği iddia edildi.

Bonservisi Inter'de bulunan 32 yaşındaki futbolcu için İtalyan kulübünün yöneticileriyle arasındaki sıcak ilişkileri kullanan Başkan Adnan Polat'ın bizzat devreye girdiği ve bonservis konusunda taraflar arasında büyük aşama kaydedildiği ifade edildi.

Transferde iki engel var

Yeni sezonda Inter'in kadrosunda kendisine sık yer bulamayacağını düşünen Crespo'nun da, Galatasaray forması giyme fikrine sıcak baktığı dile getirildi. Ancak bu transferin gerçekleşme sürecinde Sarı-Kırmızılı yöneticilerin canını sıkan iki faktörün bulunduğu belirtildi. Birincisi, Crespo'nun istediği yıllık ücretin bir hayli fazla olması. İkincisi ise, Arjantinli golcünün eşinin uzun süreli olarak İstanbul'da yaşamak istememesi.

TUMSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious