G.Sarayda hareketli günler!

G.Sarayda hareketli günler!.13771
  • Giriş : 13.02.2009 / 16:12:00

Galatasaray camiası, sürpriz bir başkan adayıyla karşı karşıya.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

G.Saray'da hareketli günler yaşanıyor. Önceki dönem kulüpte üyelik süresini doldurmadığı için başkanlığa adaylığını koyamayan Ünal Aysal'ın, şimdiden Sarı-Kırmızılı camianın önde gelen isimlerinin desteğini aldığı ifade ediliyor.

Radyospor'un haberine göre, İsmi geçtiğimiz dönemde gündeme gelen ancak üyelik süresi yetmediği için başmanlığa adaylığını koyamayan Ünal Aysal, 2010 için iddialı geliyor. 2010'da yapılacak başkanlık seçimine katılmasına kesin gözüyle bakılan Aysal, camianın önde gelen isimleriyle şimdiden görüşmelere başladığı ve çok güçlü bir kadroyla başkanlık yarışına gireceği kulislerde dolaşan 1 numaralı haber durumunda...

Serveti yaklaşık 5 milyar dolar

Ünal Aysal'ın adaylığına sıcak bakanlar arasında İnan Kıraç, eski başkanlardan Ali Tanrıyar ve Selahattin Beyazıt gibi önemli isimlerin de yer aldığı belirtiliyor. Türkiye'nin sayılı zengin işadamları arasında gösterilen Ünal Aysal'ın servetinin 5 milyar dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. Aysal, Özhan Canaydın döneminde kulübün hisselerini AIG'- den devralmış ve sonrasında tekrar kulübe devretmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*