G.Saray'da hoca krizi!

G.Saray'da hoca krizi!.14149
  • Giriş : 01.01.2000 / 09:54:00
  • Güncelleme : 05.06.2009 / 20:38:06

Galatasaray’da teknik direktör sorunu maddi kriz yüzünden aşılamıyor. Sarı kırmızılı yöneticilerin gündemlerine aldığı kariyerli antrenörler adeta el yakıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Son 10 gün içinde Bernd Schuster, Juan de Ramos ve Gerrard Houllier ile görüşen G.Saray'da 3 teknik adamın istediği yüksek ücret ve transfer bütçesi nedeniyle ibre Ersun Yanal'a dönmeye başladı.


Sevilla ile UEFA Kupası'nı kazanan ve son olarak Real Madrid'i çalıştıran Juan de Ramos, üç gün önce masaya oturduğu sarı kırmızılı yöneticilere, önümüzdeki sezonun transfer bütçesini sordu. İspanyol hoca, "12 milyon Euro" karşılığını alınca olumsuz yanıt verdi.

Yabancılar zora girdi

Bernd Schuster'in istediği yıllık 4.5 milyon Euro ücret ve en az 15-20 milyon Euro'luk transfer bütçesinde indirime gitmeye yanaşmadığı, sarı kırmızılıların bir başka teknik direktör adayı Paul Le Guen'in de Fransa'nın Lille takımıyla anlaşması üzerine girişimler şimdilik sonuçsuz kaldı.

Bu gelişmeler üzerine sarı kırmızılıların Trabzonspor'dan ayrılan Ersun Yanal seçeneği üzerinde durdukları belirtildi. Ciddi bir aday olarak ön plana çıkan Yanal'a Futbol komitesi dışındaki etkili yöneticilerin sıcak baktığı ifade edildi.

Hürriyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*