G.Saray'da izinler iptal

G.Saray'da izinler iptal.17074
  • Giriş : 31.03.2008 / 23:09:00
  • Güncelleme : 31.03.2008 / 23:12:28

Gaziantepspor ile sahasında oynadığı karşılaşmada aldığı beraberlikle morali bozulan Galatasaray, Gençlerbirliği ile oynayacağı maçın hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına ve taraftarlara kapalı olarak yapılan antrenmanda, Gaziantepspor karşılaşmasında 90 dakika görev alan oyuncuların yenileme çalışmalarının ardından tedavi oldukları kaydedildi.

Antrenmanın ana bölümünde, kalecilerin de katıldığı teknik çalışmalar yapıldığı bildirildi.

Sakatlıkları bulunan Orkun ve Arda'nın da sağlık merkezinde sürdürülen tedavilerinin ardından bu antrenmanın tümüne takımla birlikte katıldığı açıklandı.

Tobias Linderoth'un ameliyat sonrası rehabilitasyon çalışmalarının Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sürdürüldüğü ifade edilirken, bu oyuncunun sağlık merkezindeki tedavisinden sonra fizyoterapistler eşliğinde salon ve sahada özel bir antrenman yaptığı kaydedildi.

Dün akşam oynanan karşılaşmayı sağ bacak üst arka adalesindeki sertleşme nedeniyle tamamlayamayan Rigobert Song ve sağ baldır arka adalesinde sertleşme olan Ümit Karan'ın tedavilerinin sağlık merkezinde yapıldığı, iki oyuncunun bu sabah sahada fizyoterapistler eşliğinde yaptıkları yürüyüşün ardından dinlendirildiği kaydedildi.

Sakatlığı süren Uğur Uçar'ın ameliyat sonrası terapisinin de sağlık merkezimizde sürdürülüğü belirtildi.

Galatasaray, Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını yarın ve 2 Nisan Çarşamba günleri sabah saat 11.00'de yapacağı antrenmanlarla sürdürecek.

Salı günü yapılacak antrenman basın ve taraftara kapalı, çarşamba sabahı yapılacak antrenman ise basın ve taraftara açık olacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious