G.Saray'da rota Pierre!

G.Saray'da rota Pierre!.9362
  • Giriş : 13.06.2007 / 23:32:00

Linderoth'u transfer eden G.Saray W.Bremen'in Kamerunlu futbolcusu Wome'ye yöneldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sarı kırmızılıların Werder Bremen'de forma giyen Kamerunlu Pierre Wome'yi transfer etmek için girişimlerde bulunduğu öğrenildi. Savunmanın solunda oynayan 28 yaşındaki Wome'nin transferine Song'un da aracılık yaptığı bildirildi.

Galatasaray, teknik direktörü Karl Heinz Feldkamp yeni transfer Linderoth'a övgüler yağdırdı. Feldkamp'ın sarı kırmızılı yöneticilerle yaptığı görüşmede Linderoth'un tam aradığı oyuncu olduğunu belirtirken "Bizim orta sahadaki açığımızı kapatacak , çok çalışkan bir oyuncu.. Ön libero için alınabilecek en kaliteli oyunculardan biri.. Takıma çok faydalı olacak" dediği öğrenildi

Linderoth'un yerinde bir transfer olduğunu ifade eden Feldkamp yönetime verdiği raporda orta sahaya mutlaka lider özellikleri bulunan bir futbolcunun alınması bu isminde Schalke'li Lincoln olduğunu söyledi. Alman teknik direktörün ayrıca tüm transferlerin mutlaka 27 Haziran'a kadar bitmesini istediği ifade edildi.

Feldkamp'ın "Yeni sezon hazırlıklarını kesinlikle tam takım halinde başlamak istiyorum. Dünyanın en büyük yıldızı da olsa çalışmalar başladıktan sonra takıma yeni oyuncu istemiyorum" dediği öğrenildi

Alman teknik direktörün transfer kometisine Song dışında tüm yabancıların gönderilebileceği yönünde rapor verdiği öğrenilirken "Elimizde Song gibi tecrübeli bir oyuncu var. Onu en iyi şekilde kullanmalıyız. Kesinlikle takımda kalmalı " şeklinde konuştuğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious