G.Saray’da tatil krizi!

G.Saray’da tatil krizi!.18440
  • Giriş : 05.05.2009 / 11:13:00

Galatasaray'da Hacettepe maçından sonra tatile çıkan futbolcular krize neden oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hacettepe yenilgisinden sonra iki günlük izni fırsat bilen Arda'nın Paris'e, Ümit Karan, Lincoln ve Volkan'ın Almanya'ya, Kewell'ın İngiltere'ye, Sanctis'in İtalya'ya gitmesi yönetimin tepkisini çekti

Süper Lig'de şampiyonluk ve gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne katılma hedeflerinden kopan, Hacettepe mağlubiyetiyle gelecek sezon Avrupa Ligi'ne katılması bile tehlikeye giren Galatasaray'da iki günlük moral izni krize neden oldu.

Teknik Direktör Bülent Korkmaz'ın cuma günü oynanan Hacettepe maçından önce futbolcularını motive etmek için verdiği izin yönetimin tepkisini çekti. Futbolcuların umursamaz bir şekilde tatil yörelerine gitmesi de bardağı taşırdı.

Polat hesap sordu

Arda Turan Paris'e, Ümit Karan, Cassio Lincoln, Barış Özbek ve Volkan Yaman Almanya'ya, Harry Kewell İngiltere'ye, Morgan De Sanctis İtalya'ya, yerli oyuncuların birçoğu da tatili fırsat bilerek Antalya'ya giderken, bu durum özellikle Başkan Adnan Polat'ı bir hayli kızdırdı.
Polat'ın, sarı-kırmızılı oyuncuların tavrını sert bir şekilde eleştirdiği, takıma izin veren Teknik Direktör Bülent Korkmaz'a da yaşananlar yüzünden hesap sorduğu dile getirildi.

Bu arada iki günlük izni noktalayan Cim-Bom, Ankaragücü maçının hazırlıklarına başladı. Sarı-kırmızılı oyuncuların, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanda koşudan sonra teknik bir çalışma yaptıkları bildirildi.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*