G.Saray'da yeni üyeler tanıtıldı

G.Saray'da yeni üyeler tanıtıldı.18389
  • Giriş : 28.12.2008 / 08:40:00

Hepinizin üyeliğinin hayırlı olmasını diliyorum ve sizleri burada aramızda görmekten mutluluk duyuyorum.''

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Kulübü'nün yeni üyeleri, düzenlenen toplantıyla tanıtıldı. Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda düzenlenen törene, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, kulüp yönetim kurulu üyeleri ile yeni üyeler katıldı.

Toplantıda konuşan Polat, yeni üyelere Galatasaray Kulübü tarihi hakkında bilgi vererek, Galatasaray Lisesi'nin kulübün tarihindeki önemine değindi. Tanıtım toplantısını lisede yapma amaçlarının yeni üyelerin kulübün kurulduğu yeri tanıması olduğunu belirten Adnan Polat, şunları kaydetti: ''Galatasaray'ı tanımak için Galatasaray Lisesi'ni görmeniz lazım. Burada 1905 yılında kurulan kulübümüz bir damlaydı. Geçen 103 yıl içinde o damla dere olmuş, nehir olmuş, deniz olmuş ve derya olarak bütün dünyaya ulaşan bir marka olmuştur. Bize düşen onu olması gereken yerin üzerine çıkartmak ve orada muhafaza ettirmektir. Hepinizin üyeliğinin hayırlı olmasını diliyorum ve sizleri burada aramızda görmekten mutluluk duyuyorum.''

Daha sonra Galatasaray Kulübü İşbirliği Kurulu Başkanı Türker Arslan, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Sicil Kurulu Başkanı Celal Açar ve Disiplin Kurulu Başkanı Oğuz İmregün birer konuşma yaparak kurullarının işleyişleri hakkında yeni üyeleri bilgilendirdi. Konuşmaların ardından kulüp başkanı Polat ve yönetim kurulu üyeleri, 521 yeni üyeye berat ve üyelik kartlarını verdiler.

Kulübe yeni üye olanlar arasında Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Tahsin Burcuoğlu, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi de yer aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*