G.Saray'dan Skibbe açıklaması

G.Saray'dan Skibbe açıklaması.13734
  • Giriş : 03.09.2008 / 20:41:00

Takımdan gönderileceği öne sürülen Galatasaray'ın hocası Skibbe ile ilgili Adnan Sezgin şöyle konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, basında, alınan olumsuz sonuçlar nedeniyle eleştirilen teknik direktör Michael Skibbe'ye sahip çıktı.

Yeni transfer Serkan Kurtuluş'un medyaya tanıtımı nedeniyle düzenlenen basın toplantısında, Skibbe ile ilgili de açıklamalarda bulunan Sezgin, "Biz hocayı tartışmıyoruz, başkaları tartışıyor. Biz kendisinin arkasındayız, Galatasaray geleneklerinde bir antrenörün iki haftada defterinin dürüldüğü görülmemiştir" dedi.

"Acımasızca, insafsızca eleştiriler yapılıyor" diyen Adnan Sezgin, "Ligi şampiyon bitirmiş bir takımın 8 oyuncusu Avrupa Şampiyonası nedeniyle 46 günlük kamp dönemi geçirdi. Burada 2-3 sakatlık oldu, Kewell ve Linderoth uzun süre takımdan ayrı kaldı. Bazı dezavantajlar, şanssızlıklar yaşandık. Haksızca ve acımasızca eleştirileri doğru bulmuyorum. Çok iyi hazırlansaydık her şey değişik olabilirdi. Şampiyonlar Ligi'nde kalmamamız çok üzüntülü oldu. Ama Avrupa macerası bitmiş değil, UEFA Kupası'nda da çok iyi yere geleceğimize inanıyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*