G.Saray'dan taktik çalışma!

G.Saray'dan taktik çalışma!.18440
  • Giriş : 03.04.2009 / 14:31:00

Galatasaray, deplasmanda Gaziantepspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını basına kapalı yaptığı antrenmanla sürdürdü.. İdmanda gruplar halinde teknik ve taktik çalışmalar yapıldığı öğrenildi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Teknik direktör Bülent Korkmaz yönetiminde, basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda futbolcuların, koordinasyon çalışmalarının ardından, dar alanda gruplar halinde teknik ve taktik çalışmalar yaptıkları belirtildi. (A) Milli Takım kampından dönen oyuncuların takımla birlikte çalıştıkları, Avustralya Milli Takımı kampından bu sabah dönen Kewell'ın ise akşam özel bir çalışma yapacağı ifade edildi.

Sarı-kırmızılı takımda Mehmet Topal, Serkan Çalık ve Murat Akça'nın tedavileri sonrası takımla birlikte antrenmanın bir kısmında yer aldıkları, Emre Güngör ile Servet'in ise tedavilerinin ardından fizyoterapistler yönetiminde çalıştırıldıkları açıklandı.

Üst solunum yolu enfeksiyonu geçirdiği ifade edilen Hasan Şaş'ın takımdan ayrı özel bir program doğrultusunda çalıştırıldığı, Nonda'nın da tedavisinin sürdüğü bildirildi.

Galatasaray, yarın basına kapalı gerçekleştireceği antrenmanla Gaziantepspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*