G.Saray'dan taraftara uyarı!

G.Saray'dan taraftara uyarı!.19815
  • Giriş : 08.04.2009 / 20:35:00

Galatasaray ikinci başkanı Mehmet Helvacı, dev derbi öncesi uyarılarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Kulübü'nün aylık olağan Divan Kurulu toplantısı, Galatasaray Lisesi'nde yapıldı.

Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'ın yönetiminde gerçekleştirilen toplantıya, kulüp yönetim kurulu adına ikinci başkan Mehmet Helvacı, üyeler Ahmet Dedehayır, Sinan Kılıç ve Nejat Uygur katıldı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın katılmadığı toplantıda, üyelere hitaben ikinci başkan Mehmet Helvacı konuştu. Hafta sonu ezeli rakipleri Fenerbahe ile yapacakları derbi maçı kazanacaklarına inandığını söyleyen Helvacı, "Takımımız bunu yapacak güçte" dedi.

Karşılaşmada iyi bir oyun olmasını istediklerini kaydeden Helvacı, özellikle fair-play vurgusu yaparak, "Seyircilerimizin de küfür etmeden takımımızı desteklemelerini istiyoruz. Bu maçı da aldıktan sonra şampiyonluk yolunda ilerliyor olacağız. Sahamızın kapatılmasını istemezler. Dikkat ederlerse seviniriz" diye konuştu.

Lincoln'ün, Fenerbahçe karşısında sahada olup olmayacağı sorusuna Helvacı, "Bunun cevabını hoca verir. Kendisine sonsuz güveniyor ve destekliyoruz. En doğru seçimi yapacağından eminiz" yanıtını verdi.

İnşaatında sıkıntı yaşanan yeni stat konusuna da değinen Helvacı, "Stadımızda beklemediğimiz bazı aksaklıklar oldu, ama bu hafta itibariyle çalışmaların az da olsa yeniden başladığını, kredi işlemlerinin de sağlıklı yürüdüğünü tespit ettik. Pazarlama faaliyetlerine, planladığımız gibi bu ay içinde başlayacağız" dedi.

Helvacı, yeni stadı 2010-11 sezonundan itibaren kullanmaya başlayacaklarını yineledi.

Öte yandan, yönetim kurulu üyesi Sinan Kılıç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile yaptıkları görüşmeler sonucunda, metro hattının inşaatı tamamlanmadan Aslantepe'deki stada bağlanacağının sözünü aldıklarını anlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*